Чи можливий каталонський сценарій у Галичині Думки львівян ВІДЕО

Чи можливий «каталонський сценарій» у Галичині? Думки львів'ян (ВІДЕО)

Днями Європу сколихнула неоднозначна подія: одна із найбагатших провінцій Іспанії – Каталонія – організувала референдум про вихід зі складу Королівства. Регіональна влада cтверджує, що Каталонія має свою мову, культуру, економіку та близько 7,5 мільйона населення – тому й збирається геть з Іспанії. Врешті, населення проголосувало «за», хоча й, на думку євроінституцій, нелегітимно. Як наслідок, політологи відразу ж заявили: невдовзі така доля може спіткати ще кілька європейських країн.

А як же Україна? Зокрема – Галичина? За часів правління президента Віктора Януковича подібний розвиток подій у нас видавався цілком реальним. Українська політика була спрямована на Схід – до федеративної Росії, та й самому клану Януковичів пророкували «царствування» на десятиліття.  В таких умовах розмови про ймовірність автономії Галичини, до прикладу, активно ширилися суспільством і виглядали доволі реалістичними.

Але з того часу багато чого змінилося. І з огляду на нові обставини (особливо із прийняттям скандального закону №7164), «Вголос» знову запитав у львів'ян: чи допускають вони за певних умов «каталонський сценарій» у Галичині? І ось що ми почули.

 

 


КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm