То хто ж провокатор? Як у Києві малювали «гейропу»

Ще із 2012 року Україну активно намагаються дорівняти до бозна-чого, організовуючи у столиці масштабні марші представників ЛГБТ-спільноти. Сотні любителів нетрадиційного інтиму впереміш зі своїми вкрай «свідомими» прихильниками виходять на вулиці Києва, щоб гучно заявити про «непросту проблему ЛГБТ-людей в Україні». Кілька тисяч «ображених» паралізують столицю, щоб висунути нікому не зрозумілі і нічим не обґрунтовані вимоги, домогтися «рівності», відстояти «природне право».

Оцю красу організовують у християнській країні, де статтею 51 Конституції задекларовано, що шлюб грунтується на згоді чоловіка та жінки. У країні, де кожен може вільно жити, навчатися та працювати, не вдаючись у деталі свого інтимного життя, та й не зазнає ані найменшого покарання чи утисків через свій вибір.

Влада ж замість того, щоб завершувати війну із Росією, впроваджувати реформи, піднімати економіку та соціальне становище населення, береться за гарантування комфорту нетрадиційно зорієнтованих і кидає величезні ресурси на облаштування їхніх походеньок. Складається враження, що нині в Україні дбають винятково про меншини – ображені у мовному чи сексуальному аспекті, не забувають, звісно, і про олігархів. Решта українців, з огляду на своє «привілейоване становище», змушені пристосовуватись до аби-чого.

Цьогоріч на підтримання безпеки під час «Маршу рівності» залучили майже 6,5 тисяч поліцейських та нацгвардійців, кінологів і кінну поліцію. Цікаво, що самих учасників параду зібралося, за даними правоохоронців, заледве 2,5 тисячі. Виходить, кожному із цих веселкових мітингарів забезпечили по 2-3 бодігарди, послуги яких фондуватимуть пересічні українці.

Разом з тим, для проведення свята рівності на 8 годин паралізували центр величезного міста: заблокували рух наземного транспорту, закрили станції метро, змінили маршрут десятка тролейбусів та автобусів. У вихідний день до роботи залучили ще й величезну кількість адміністративного апарату. Безперечно, кожен із майже трьох мільйонів киян упродовж року мріяв винятково про такі умови.

Виникає єдине питання: хто за це все платитиме і хто ж, в такому випадку, зазнає утисків?

«Вибачте, але такого не було ні під час Маршів УПА, ні під час всеможливих державних свят, як то День Незалежності, День Злуки, не було такого і під час Революції...

Це бл*ядство, та імітація створення проблеми. Це приниження тотальної більшості українців, які підтримують традиційну сім'ю, традиційні цінності та православну віру. І робиться це все за кошти нас з вами, платників податків, адже тисячі звезених поліцаїв, зупинка МЕТРО!!!, адміністративний апарат, який працює заради кількох сотень звезених грантожерів», - прокоментував київські «розклади» політоглядач Олександр Аронець.

Цікаво, що для учасників Маршу організатори попередньо підготували життєво важливу інструкцію, яка мала б гарантувати цілісність та неушкодженість організму під час прогулянки Києвом.

У цьому кумедному документі прихильникам ЛГБТ наполегливо радять узяти зі собою трохи горіхів, сухофруктів, шоколадні цукерки та яблуко. Украй відповідально просять поставитись до обрання гаджетів: кажуть, звичайні телефони будуть надійнішими за модерні смартфони. Обов’язково слід прихопити на подію валер’янку, валідол та сонцезахисний крем на водній основі, адже здоров’я та гарний вигляд – передусім! Окремо наголошують на важливості обрання зручного взуття – жодних підборів, сандалій, важких черевиків і шльопанців. Також просять вбрати спідню білизну. Насамкінець радять переодягтися, узяти собі до пари представника протилежної статі і тікати з місця події із кількаразовою зміною транспорту. Усе це – щоб гарантовано не наразитися на «радикальне сафарі».

На противагу такій важкій артилерії ще увечері 17 червня у київському парку імені Тараса Шевченка зібрались члени патріотичних сил, щоб мирно виразити свою незгоду з проведенням гей-параду в столиці України. Туди ж швиденько пригнали й 6 автобусів із копами та нацгвардійцями. До ранку на захист традиційних сімейних цінностей прийшли майже 7 десятків активістів, серед них – Герої російсько-української війни. Патріоти намагались перешкодити проходженню параду сексменшин вулицями, на яких позбулася життя Небесна Сотня, однак, звезені з усієї країни правоохоронці взяли активістів в оточення.

«Тут зібрались люди, які хочуть висловити свою громадянську позицію, яка полягає в незгоді з цінностями, які намагаються нам нав'язати організатори параду. Вони будуть проходити вулицями столиці, на яких проливали кров герої Майдану, з яких добровольці вирушали на війну. Наше традиційне суспільство не підтримує таке дійство й виступає за заборону проведення подібних акцій», - коментував події у Києві доброволець Юрій Черкашин.

Попри зусилля патріотів, сексменшинам таки вдалося завершити свою ходу, щоправда, із невеликими змінами. Наслідком «свята рівності» стало затримання 6 активістів, серед них – ветерана АТО Олександра Попова, який, до слова, був серйозно пораненим на фронті і вийшов на мирний протест із перев’язаною рукою.

Для повноти картини ЗМІ почали поширювати інформацію про «постраждалих у сутичках» поліціянтів. Невдовзі керівник столичних копів Андрій Крищенко повідомив, що госпіталізації, на щастя, вдалося уникнути: у бідолашних правоохоронців зафіксували лише «невеликі подряпини».

Варто зазначити, що на масштабне «свято свободи й рівності» зібралося також чимало українських і закордонних політиків. Помітили там канадського та британського послів.

Заступниця міністра МВС Анастасія Дєєва у Facebook похвалилася, що зустріла на марші «купу друзів із уряду», і прикріпила відповідні світлини.

В той же час, перший заступник міністра економрозвитку і торгівлі Максим Нефьодов пошкодував поліцейських, бо ж мусили вистоювати на спеці у важких обладунках.

«…за кілька років це буде просто шоу для всіх, як в усіх столицях Європи…», - висловив сподівання чиновник.

Віце-спікер Парламенту Ірина Геращенко у соцмережі висловила своє захоплення нинішніми подіями, запевнивши, що то Україна склала іспит на відданість європейським цінностям: «Марш рівності пройшов без особливих провокацій і пригод. Хоч кілька поліцейських постраждали від дій радикальних молодиків». Ймовірно, пані Ірина мала на увазі саме тих «до смерті задряпаних».

Як бачимо, у Києві справді приготували шоу. Не надто європейське, далеко не «для всіх». Але таки зробили – показали західним сусідам бодай щось. В умовах тотального безладу, корупції та засилля сепаратизму на увесь голос прогорлали про примарну «рівність»: нібито увійшли в Європу, нібито перебрали цінності.

PS: А тим часом, як видно на одному з фото, «ображені» з ЛГБТ помітили в Україні... громадянську війну. Що ж, саме час проводити їм свої паради в окупованому Донбасі.

Яна Федюра, «Вголос»

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 8 +

КОМЕНТУВАТИ

 • Богдан20 червня 2017 20:29 Відповісти IP:  77.123.170.--- ПРАВА ЛГБТ = ПРАВА ЛЮДИНИ!!!
 • Класика19 червня 2017 23:09 Відповісти IP:  163.172.223.--- Хворих людей потрібно лікувати. Розповідати наркоманія природно не вихід.
  Право інших не "любуватись" помилками природи. Скільки б не волали "рівності" низькі вищими за високими не стануть.
  В Україні не бють не убивають не вишукують. Чого вони хочуть? Зрозуміло грантоїди за гроші будуть на маріші за природний інцест виходити чи за природну зоофілію.
  Ненормальне не є рівним нормальному. Пропихати це - створювати конфлікт і контролювати. Чим і займаються режисовані "марші рівності".
 • Богдан20 червня 2017 20:20 Відповісти IP:  77.123.170.--- Хворих й справді лікувати потрібно! Але сучасна медична наука гомосексуальність хворобою не визнає, себто гомосексуальність є різновидом норми! Ти маєш право з цим не погоджуватись, так само, як маєш право вважати, що планета Земля знаходиться у центрі Всесвіту, а Сонце обертається довкола неї. Але дискусії з неуками, які насправді нічого не знають і знати не хочуть, а вдають із себе фахівців - це просто марнування часу. Крапка.
 • Богдан19 червня 2017 16:26 Відповісти IP:  77.123.170.--- ТО ХТО Ж ПРОВОКАТОР???
  Ще із 2012 року Україну повільно намагаються дорівняти до сучасної цивілізації, організовуючи в столиці вкрай малочисельні Марші Рівности. Для порівняння: у Варшаві нещодавно подібний захід зібрав 50 000 людей, а у Києві вчора вийшло лише ... 5, тобто значно менша за чисельністю населення Польща втерла нам носа! Нечисленні сміливці з числа ЛГБТ (+їхні гетеро-друзі, яким теж обов,язково треба віддати належне за відвагу) виходять на вулиці... Нечисленні, бо переважна більшість ЛГБТ нишком боязко спостерігає за цим по телику чи в інеті, сподіваючись одного дня прокинутись у ліберальній країні, де вже можна вільно зітхнути, скинувши маску ,,гетерика", коли за них вже хтось зробить усю роботу... Та все одно знаходяться сміливці, які виходять... Виходять, щоб бодай РАЗ у році разом гучно заявити про свої проблеми, до яких нема діла людям байдужим, які поняття не мають як воно - все життя жити прикидаючись, вдаючи з себе того, ким ти не є, а часом навіть заради маскування створювати ,,традиційні сім,ї", де всі потім глибоко нещасні... Байдужі ж не розуміють і не хочуть зрозуміти, що це проблема не лише самих ЛГБТ, вони поняття не мають, як воно - одного дня почути від своєї дитини: ,,Мамо/Тату, я не хочу жити, я не можу більше так жити, я не такий/така як усі..."
  Здавалось би, що подібний захід один раз у році нічим особливо не повинен псувати життя гетеросексуалам, але чомусь, деякі з них, замість того, щоб у вихідний день зайнятися своїми справами, присвячують свій час і енергію боротьбі проти якоїсь примарної загрози своїй нації (може хоч безвіз відкриє їм очі на те, що у цивілізованих країнах ніхто вже давним-давно ні з чим подібним не бореться). Найбільше смішить, що люди, які погрузли у брехні, лицемірстві і злодійстві, раптом згадують, що вони ,,християни" й беруть у руки ножі, бити й т.п. речі, щоб на практиці показати свою ,,любов до ближнього". Я вже не кажу про те, що у нашій країні живуть як атеїсти, так і представники сотень різних конфесій, а у нашій Конституції чітко сказано, що у нас нема ніякої обов,язкової ідеології/державної релігії і ми всі є абсолютно рівними перед законом, тому ніхто не може зазнавати дискримінації через будь-які свої особливості. Ми - країна демократична, у якій людина, її права і свободи - на першому місці (принаймні на папері).
  Щодо паралізування руху транспорту - взагалі смішно: у Львові попи зі своїми процесіями кожного року по декілька разів (як мінімум) паралізують рух у місті, і мої (для прикладу) незручності мають десь. Хіба ЛГБТ не такі самі громадяни? Чому це ви вирішили, що вони не є платниками податків? А з чого ви взяли, що таких людей нема серед воїнів, які захищають нас з вами зараз на сході?
  А щодо гасел про ,,громадянську війну", то хіба ж не зрозуміло, що йшлося там не про Донбас, йшлося про те, що окремі ,,діячі" і журналюги розпалюють в суспільстві ворожнечу, нацьковуючи ,,правильних" українців на ,,неправильних" (чого вартує лише нещодавній огидний,,опус" на цьому сайті про російськомовних наших співгромадян...)
  Дискомфортно вам у світі, у якому поважають кожну людину, незважаючи на її світогляд, колір шкіри чи сексуальну орієнтацію? Тоді вам пряма дорога у сусідню країну ,,міцних духовних скрєп"!
  Розплющіть очі!!! ЛГБТ - це не прибульці з космосу, які раз на рік приземляються у столиці, щоб провести свій захід! ЛГБТ - абсолютно звичайні (часом навіть ,,сіренькі") люди, які живуть серед нас (про що ви можете й не підозрювати), тільки от проблем у житті цих людей справді значно більше... (
 • Богдан19 червня 2017 13:36 Відповісти IP:  77.123.170.--- БУДЬМО УВАЖНІ! З ПЕРШОЇ ТА ДРУГОЇ КНИГ САМУЇЛОВИХ ЧИТАННЯ (спеціяльно для прихильників традиційних цінностей):
  І сталося, як скінчив він говорити до Саула, то Йонатанова душа зв,язалася з душею Давидовою, - і полюбив його Йонатан, як душу свою. ... І склав Йонатан із Давидом умову, бо полюбив його як душу свою. І зняв Йонатан із себе плаща, що був на ньому, та й дав його Давидові, і вбрання своє, і все аж до меча свого, і аж до лука свого, і аж до пояса свого. ...
  І говорив Саул до свого сина Йонатаната до всіх своїх рабів, щоб убити Давида. Та Йонатан, син Саулів, дуже кохав Давида. ...
  І запалав Саулів гнів на Йонатана, і він сказав йому: ,,Негідний і неслухняний сину! Чи ж не знаю я, що ти вибрав Єссеєвого сина на свій сором та сором і неславу своєї матері?" ... І встав Йонатан від столу, розпалений гнівом, і не їв хліба і другого дня новомісяччя, бо був засмучений за Давида, бо його образив його батько.
  І сталося вранці, і вийшов Йонатан на поле, на умовлений з Давидом час, а з ним був малий хлопець. І сказав він до хлопця свого: ,,Побіжи, знайди ті стріли, що я вистріляю." Хлопець побіг, а він пустив стрілу поза нього. І прийшов хлопець до місця стріли, що пустив Йонатан, а Йонатан кликнув за хлопцем і сказав: ,,Он та стріла за тобою далі!" І зібрав Йонатанів хлопець стріли, та й прийшов до свого пана. А той хлопець нічого не знав, - тільки Йонатан та Давид знали ту справу. І віддав Йонатан свою зброю юнакові, якого мав, та й сказав йому: ,,Іди, занеси це до міста!" Той юнак пішов, а Давид устав із південного боку, і впав на обличчя своє на землю, та й поклонився три рази. І поцілували вони один одного, і оплакували один одного, а Давид гірко плакав. І сказав Йонатан до Давида: ,,Іди з миром! А що присягнули ми двоє в Господнє Ім,я, говорячи: ,,Господь нехай буде свідком між мною та між тобою, і між насінням моїм та насінням твоїм, - нехай буде аж навіки!" ...
  Скорблю по тобі, Йонатане, мій брате! Ти для мене був вельми улюблений, - КОХАННЯ ТВОЄ РОЗКІШНІШЕ ДЛЯ МЕНЕ БУЛО ВІД КОХАННЯ ЖІНОЧОГО! (Біблія, Книги Самуїлові)
 • Богдан19 червня 2017 13:25 Відповісти IP:  77.123.170.--- Вражає тенденційно-маніпулятивна подача матеріялу. Автори не розуміють різниці між гей-парадом та МАРШЕМ РІВНОСТИ і (всуперед правді) пишуть про гей-парад у Києві. Що стосується поліції, то вона лише виконувала свою функцію, як і повинно бути у ПРАВОВІЙ державі. Не хочеться коментувати печерних поглядів т. зв. ,,активістів", які чомусь переконані, що не всі повинні мати однакові права, хоча це давним-давно є нормою у цивілізованому світі, частиною якого ми, нібито, прагнемо стати. Краще б ці ,,активісти" бодай для загального розвитку почитали щось серйозне на тему ЛГБТ й хоч трошки включили свої мізки (якщо вони у них є)! А ще мені особисто дуже дивно, що прихильників дискримінації меншин і цінностей епохи палеоліту називають патріотами! Це як розуміти? Якщо людина є геєм чи лесбійкою, то вона не може бути патріотом України? А це чому? Виходить, що патріотами США, Канади, Японії, Швеції, Нідерландів, Франції, Німеччини , Бельгії і т.д. такі люди все ж можуть бути (навіть обіймати там високі посади, не приховуючи своєї справжньої орієнтації), а патріотами України не можуть? ОБГРУНТУЙТЕ, не полініться! Слава Богу, ми не в ,,русском мире" живемо, де ,,неправильних" просто ... вбивають! Ви нарешті визначтеся щодо того, цінності якої цивілізації вам ближчі! ГАНЬБА МАНІПУЛЯНТАМ!!! ВСІ РІЗНІ - ВСІ РІВНІ!!! ПРАВА ЛГБТ - ПРАВА ЛЮДИНИ!!!!!
 • Володимир19 червня 2017 13:37 Відповісти IP:  194.44.84.--- Цих покидьків треба мочити навіть не стільки за педерастію, скільки за ті гасла, які вони несли і пропагували: "Смерть нації!", "Ні громадянській війні!" і т. д. Якщо вони хочуть, щоб їхні голови були не такі ж роздовбані, як їхні дупи, то хай визначаться: або вони просто пєдріли, або пєдріли-пропа[***]и.
 • Богдан19 червня 2017 14:07 Відповісти IP:  77.123.170.--- Ти навіть не зрозумів, що плакат з написом ,,Смерть нації, квір ворогам" несли власне ,,прихильники традиційних цінностей"!!! )))
  А тепер щодо того, чи треба людей з подібними транспарантами ,,мочити". ,,Мочать" у дикому азійському Кацапстані, а ми, якщо бажаємо жити у державі верховенства права, то повинні таких осіб (згідно закону) притягувати до відповідальности за розпалювання в суспільстві ненависти до представників спільноти ЛГБТ.
  ПРАВА ЛГБТ = ПРАВА ЛЮДИНИ!!!

Загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://pix.my/Yo8xxrhttp://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm