Допоможімо Герою!

Заслужений вчитель України, засновник групи аналітиків "Галицький аналітичний центр"
У військовому госпіталі м. Львова лежить важкопоранений наш вояк і патріот Роман Гулик. Він із своїми друзями на фронті витримав навалу московської орди в часі битви під с. Кримським. Рятуючи друзів від диверсантів, Роман був тяжко поранений. Очевидно, ворожий снайпер мітив у голову, але Господь беріг юнака і куля, повибивавши зуби, розтрощила лише щелепу.  Та хлопець не думав про біль і відбиваючись від насідаючого ворога, кинувся будити воїнів, що відпочивали від попереднього бою, однак через страшне поранення не міг вимовити й слова, лише встиг написати: «Друзі – ворог поряд!». Атака озвірілих напасників була відбита. У штабі батальйону Романові надали першу допомогу, а потім гвинтокрилом відвезли його у госпіталь, а далі – до Львова. Нещодавно Романові зроблено надзвичайно складну операцію на нижній щелепі, попереду ще кілька.

Цьому мужньому юнакові, який заступив дорогу ворогові і врятував своїм побратимам життя 4 лютого виповнилося лише 23 роки! В часі бою він втратив багато крові, а через неможливість повноцінного харчування через поранення ротової порожнини дуже схуд. Романові потрібно різнобічна допомога! Зараз він перебуває у Львівському військовому госпіталі, що на Личаківській, 26, в палаті 708.

Ласкаво прошу галичан і всіх небайдужих людей допомогти хлопцеві. Всім, хто чим може!

І ще. В одному із боїв Роман Гулик втратив свого земляка з Рудного, що біля Львова Ощудляка. Можливо, хтось знає,  яка доля цього вояка, тож повідомте родині або Романові.

Гордімося, що наші наймолодші герої ціною життя і здоров'я заступили дорогу ворожій орді.

Допомагаймо їм! Це наш патріотичний та християнський обов'язок.

 


КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram