Хто заробляє на окупації Криму?

Чим українців точно не вразиш, то це корупцією. Гривні не пахнуть. А якщо вони – долари чи євро, то видають настільки приємні аромати, що неможливо встояти! Тому не можуть встояти і наші урядовці.
 

У кримських інтернет-виданнях на днях з’явилась цікава новина про те, що по курортних містах півострову розвісили об’яви про видачу українських паспортів усім бажаючим. До того ж роздають не тільки громадянські паспорти, але й нові – біометричні. Для цього навіть не потрібно їхати в Україну – кримчанам доставлять документи додому.

 

 

Коли звичайному українцю для отримання біометричного паспорту потрібно вистояти черги, отримати довідку про несудимість та пройти інші бюрократичні процедури, кримчани можуть отримати усе швидко навіть без особистої присутності.  

Питання: куди дивляться наші правоохоронці та спецслужби? Чи може вони теж заінтересовані доброю часткою?

Якщо вірити кримським джерелам, організатор роздачі документів – Представництво президента України в АР Крим (ППУ). В принципі, дивного мало. Адже на чолі ППУ – людина із дуже перемінливими життєвими позиціями. Сьогодні вигідно бути на українській стороні. А ще кілька років тому було зручно носити символіку іншої держави.

 

 

Можливо, цим і пояснюється той факт, що права кримських татар на окупованому півострові не дотримуються, а їх життя стає тільки гіршим. Складається враження, що на посту керівника ППУ стоїть людина з яскраво вираженою проросійською орієнтацією.

Цікаво, на чиїй стороні буде вигідно опинитесь завтра?

А тим часом на виїзді до Херсонської області встановили бігборди. Хто хоче бути українцем, читає текст українською. Для всіх інших інформація дещо відрізняється.

 

 

Залишається тільки порадіти за те, що у нашій країні свобода вибору. І кожен тепер вирішує сам: бути кримчанином-українцем або зрадником і колаборантом.   

 

 


КОМЕНТАРІ

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram