Карі очі, чорні брови та інфаркт у не-корови

Коли вперше дивишся на цього мужчину, звертаєш увагу на солідність постави та легку неголеність, яка одразу ж додає вагомості. Його карі очі, чорні брови та типова кавказька чуприна не дозволяють не помітити шаленого азербайджанського вогню в широчезних зіницях. Два мільярди награбованих гривників та неабияка посада в рибній місцині із красномовною назвою на три букви змушують забути про усі недоліки і поринути у вир найщиріших почуттів.

Коли невдовзі ти бачиш його, підкошеного неінфарктним інфарктом вкупі із повним переліком сердечних болячок, голого, незграбно прикритого обгриженим клаптем засмальцованого покривала, починаєш розуміти, як добре, що ти не в ДФС. Коли дізнаєшся, що ця зовсім не священна корова за останню добу посеред посту спожила лише вбогу канапку із сиром, відібрану в мажорного набожного медика, усвідомлюєш, що 2 млрд грн - то мізерний мізер, адже й на харчі добротні не вистачає, корвалолу немає за що купити, то й доводиться виживати з останніх сил.

Коли дивишся на ці напівмертві довжелезні зболені темні вії, одразу виникає тупе запитання: ну й коли ти, голубе сизий, повернеш державі «позичені» гроші?

Коли читаєш його е-записочку, розумієш, що ця глибоко українолюбна особистість дбає ще й про урізноманітнення демографічної статистики, називаючи своїх по-батьківськи відданих державі нащадків нетіпічно красівими іменами - Алєксандром та Міхаілом.

Коли дивишся на ті декларовані цифри, починаєш мимоволі співчувати бідолашному хлопчикові, ну бо шо таке 50 лимонів під подушкою? То тільки на третю хату в Лондоні вистачить, а на четверту вже нє.

І взагалі, до чого змушує ця клята третя влада, визначаючи заставу на 100 лимонів? То ж з-під одної подушки кешу не вистачить, доведеться діставати й з-під другої..

От і як не інфарктнутись в таких несприятливих умовах сумлінному податківцю? Цьотка Валєра спереживається наніц...

 

Яна Федюра, «Вголос»

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 1 +

КОМЕНТУВАТИ

  • колокиевский27 травня 2017 09:13 Відповісти IP:  95.133.127.--- Ги-ги, яка язиката пані,чекам продовження.

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram