Кріпаки реакційного імперіалізму

Заслужений вчитель України, засновник групи аналітиків "Галицький аналітичний центр"
Розпалювання ненависті до України, в середині Росії і у світі, зведено в ранг ідеологічної агресії.

 Брехня стала невід’ємною рисою російського істеблішменту. Залпи брехні лунають з уст президента Росії, а Лавров, не моргнувши й оком, в стилі Геббельса, бреше на всі лади, відбілюючи агресію Росії в Криму. Але найбільшим підбріхувачем став представник Росії в ООН – Чуркін, який своєю нісенітницею веселить високих представників світової спільнотиу Раді Безпеки, в інших міжнародних інституціях та на офіційних зустрічах.

Розпалювання ненависті до України, в середині Росії і у світі, зведено в ранг ідеологічної агресії.

Похід Путіна кинулися підтримати російські інтелектуали, правда далеко не всі, а лише ті, що демонізують особу ВВП і хором засвідчують йому свою холопську вірність.

Нещодавно в Інтернеті з’явилися прізвища кількох сотень менестрелів, представників вищих кіл російського «культурного» бомонду, які хором підтримали російську агресію в Криму. 

Очевидно, Путіну потрібний «голос народу», щоб бодай у Росії, відбілитися від злочинних дій і всесвітньої критики. ВВП кинув клич за підтримкою в інтелектуальне середовище Росії, бо знав, що є демократичні сили, люди чесні і щиро віддані  ідеї мирного співіснування, а тим більше з Україною.

Потужна демонстрація в Москві в суботу 15 березня 2014 року показала російському диктаторові, що сили спротиву його невмотивованій і неадекватній політиці, зростають з кожним днем.

І вірнопіддані холопи, яких при Івані Грозному називали петрухами, івашками, грішками, захлинаючись від заяв щодо «незмірної» любові  до «найсвітлішого», поставили підписи у заяві підтримки «правильності» дій свого сюзерена. На 14 березня – 346 підписантів. Оце любов до правителя! Куди там східним сатрапам, типу Навуходоносора! Далі, очевидно, підуть підписи колишніх відомих ланкових, сталеварів, колгоспників чи шахтарів. «Так їх хохлів! Слава Путіну – собіратєлю «ісконно русскіх земель». Правда, таке вже було, коли натовпи «ревіли», «Хайль» і «Слава» Гітлеру, Леніну і Сталіну, і Мао, і Муссоліні, і Чаушеску, і … Януковичу! Історія від цієї незмірної любові до вождів, зробила свої висновки.

А тепер подивимося на тих осіб, що поставили свої підписи, торуючи тим самим, шлях ВВП до війни із сусідами – українцями. Нещодавно, всі ці підписанти співали, танцювали, читали, відпочивали в Україні, називали нас «братами – славянами», а нині перетворилися в людиноненависників, агентів агітпропу. Ось М.Боярський, це той що знімався у нашому Львові і тоді дуже «любив» Україну та українців. Не мушкетер, Ви, пане Боярський, а слуга чорного «кардинала». Так – так!

Ще один народний, він же Хазанов. Очевидно, в житті він теж народний, бо ж колись неодноразово бував в Україні, де його тепло вітали її жителі. Нині він рядить себе під путінського яструба, хоч насправді є таким собі кугутиком.

Найбільший «шанувальник» України, якого завжди тепло вітали українці і його друзі в Україні, нагороджували, запрошували на урочистості і ще запрошували відвідати Київ, Крим, Одесу. А він з блаженною посмішкою стверджував: «Не надо резать по живому». Пане Кобзон, хто сьогодні ріже Україну по живому? Колись, якщо ще Вас пустять в Україну, уклякніть на сцені і не забудьте вибачитися за свій підпис і юдину поведінку щодо нас українців і щодо нашої Батьківщини. А Ви народний артист СРСР.

Ще один рафінований  ксенофоб підписався у вічній любові до Путіна та його бузувірських дій. Це всім відомий п.Задорнов, його чорне піднебіння і хамське ставлення до України уже давно відоме.

Не відстає від «народних» і пані Образцова, яка не любить ні росіян в Україні, ні українців чи татар, бо інакше не ставила б свого підпису на цьому чорно-диявольському папері.

Серед підписантів, що милостиво одобрили агресію в Криму і п. Мазуєв – народний артист Росії, концерт якого в Україні не може бути організованим, а сам він мав бути оголошеним «персоною нон грата».

Дуже вже не любить України президент Російської академії Зураб Церетелі. Очевидно, що він штучно «забув», як брудний чобіт російського агресора топтав його етнічну батьківщину. У нас, в Галичині, у 20-30 роках таких називали «хрунями».

А «священик» Охлобистін, якого полюбили в Україні за серіал «Інтерни», виявися відвертим російським фашистом!

Особливо старалися поставити свій підпис в догоду Путіну представники Татарстану, забувши про те, що в Криму живуть їх єдинокровні брати і єдиновірці.  Нагадаймо їм, що в 1552 році московські війська ще одного самодура і садиста Івана Грозного взяли штурмом столицю Казанського ханства – Казань, вирізавши її жителів. Звернення підписали Абдулін – ректор Казанської консерваторії, І.Ахметзянов – народний артист Татарстану, Р.Валієв – народний поет Татарстану, А.Гайнулліна – народна артистка, Р.Загідуллін – Головний режисер Татарського драмтеатру та інші.

У вірнопідданстві  Путіну поклялися окремі представники народів Поволжя, Сибіру, Алтаю, Північного Кавказу. Має бути розмах!. Сатрапи люблять свого шаха. Аж вісім народних артистів Удмуртії благословили Путіна на агресію в Україну. Оце сила!. Очевидно, що ця підписна братія залучить шаманів для успіхів свого кумира.

Є в Росії чудова приказка:«В семье не без урода». Серед підписантів є кілька  представників Чечні, Дагестану. Очевидно, страх перед Кремлем паралізував їм розум, зрештою і совість. Вони «забули», хто плюндрував їх села і міста, їх рідні гори, які героїчно захищали горці на чолі з імамом Шамілем. Може ті, хто підписав цю «бумажку» «забули» і те, кому належать слова: «Будем их топить в сортирах». Вірнопіддані холопи, чи ви вже забули сльози чеченських матерів, чи забули вбитих, замучених чи скинутих з гелікоптерів чеченських героїв. Ось ці представники суб’єкту РФ – Чечні – Р. Ахмадов та М.Давлєтмірзоєв  (народні артисти Росії),  К.Ібрагімов – голова відділеня письменників Чечні, Ф.Шанджева – голова союзу композиторів Інгушетії та інші.

Благословив путінську агресію в Україну і Л.Лєщенко. От і «День побєди» на Київських сценах, і сльози наших ветеранів. Це проти їх онуків суне російська армада на Україну. Фальшивий цей Аполлон Бельведерський.

Серед цієї підлабузницької братії, під номером «215» бачили підпис «Манжос В.В.», председатель национально-культурной автономии украинцев Камчатки «Содружество». Типовий хрунь! Очевидно за тридцять срібняків і солодку дулю, ганьбить святе для нас слово «Україна».

Не варто про них писати. Це люди без честі і совісті.

Але є інша Росія. Демократична, добросусідська і за нею – її майбутнє. Є Росія Брюлова і Венеціанова, є Росія Маяковського і М.Захарова, М.Жванецького, Б.Гребенщикова, А.Макаревича. Є Росія в особі тих 50 тисяч росіян , що вийшли на мітинг протесту 15 березня цього року.

Отже, не всі відомі інтелектуали і творчі особистості підписалися під цією «фількіною грамотою» на догоду ВВП. Ми щиро дякуємо цим російським діячам мистецтва, які виступили на підтримку України і засудили дії Кремля. Ми гордимося ними! Для них українець завжди гостинно відчинить двері і зустріне їх нашим хлібом і сіллю. Це Л.Ахеджакова, О.Басилашвілі, А.Джихарханян, Е.Рязанов, Ю.Шевчук, Б.Гребенщиков, С.Юрський, А.Макаревич, що гордо йшов на чолі колони у цей світлий суботній день, В.Гафт, А.Мягков, С.Гармаш, О.Яковлєва, Г.Волчек, А.Кончаловський, В.Гостюхін, Ф.Добронроавов, Л.Бронєвой, О.Балуєв, Ю.Стоянов, С.Садальський, О.Розенбаум, Д.Гранін, М.Башаров, С.Маковецький, Д.Харатьян, М.Кокшенов, Е.Вітторган, Л.Куравльов, Н.Фатьєва, Б.Акунін та інші (Див. Тетяна Поліщук «Мацукєв і К – небажані гості. «День» від 14-15 березня 2014 р.).

Я особисто буду завжди вдячний Лії Ахеджаковій за її громадянську позицію, як рівно ж дякую Армену Джигарханяну та В.Федорову. Творчих Вам успіхів, друзі. Ще раз всім велике українське «спасибі» за підтримку України  в її найважчий час. Наші сцени і наші гарячі оплески чекають завжди на Вас.

Але для вірнопідданих васалів, що по рабськи підтримали агресію свого сюзерена Путіна, в’їзд на нашу територію для них всіх має бути закритим. Хай співають і танцюють на просторах Казахстану чи в Сірії. 

 


КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram