Найменші – фронту

Заслужений вчитель України, засновник групи аналітиків "Галицький аналітичний центр"

Переважаюча більшість українців щиро переживають за ситуацію у нашій країні, за загибель наших героїв на сході України, куди вторглися російські окупанти. Фронту допомагають всі, і в тому числі школярі. І навіть – найменші.

У Львівській школі № 34 імені Маркіяна Шашкевича найактивнішими  виявилися учні початкових класів, які разом зі своїми вчителями та батьками допомагають нашим воїнам на фронті.  Через волонтерів учителі та учні молодших класів передали понад 500 своїх малюнків і виготовлених своїми ручками сувенірів.

З теплотою в очах, радісно, спритні ручки малечі виготовляли сувеніри, а на кожному малюнку старанно виводили щирі побажання: «Повертайтеся здоровими додому!» «Ви наші герої!», «Хай Вас береже Господь», «Ми Вас любимо», «Ми вчимося у вас бути відважними», «Запрошуємо Вас у нашу школу», «Слава Героям!» та інші. Поміж малюнками і речами малеча вкладає листи з подякою нашим Героям. Ось деякі думки дітей з 2-А класу цієї школи, що написані у листі, який відправлений на фронт: «Хочемо передати Вам найсердечніше вітання від учнів 2-А класу СЗШ № 34», «Ми дуже любимо Вас і пишаємося Вами», «Ви – наші герої. Завдяки Вам ми спокійно спимо. Бавимося на спортивному майданчику, радіємо сонцю, з нетерпінням чекаємо зими і Святого Миколая, Різдво», «Нехай Вас Бог береже, щоб Ангел-Охоронець стояв біля кожного блок-поста, біля кожного танка. Щоб Матір Божа відводила ворожі кулі від Ваших сміливих сердець, а Святий Миколай, щоб приніс для Вас найцінніший дар – дар миру над московським злом», «Чекаємо на Вас. Думаємо про Вас і надіємося на Вас», «З Вами Бог і вся Україна!», «Складаємо ручки у молитві за Вас – учні 2-А класу СЗШ № 34 ім.М.Шашкевича, що у Львові». Їхні наставники – вчителі школи Зоряна Батіг, Надія Ковалик, Леся Кухар, Оксана Павлик, Тетяна Тимощук, Ліда Козак, Оксана Гурська, Дарія Мацько, Галина Іліяш, Оксана Лукасевич та Олена Чекайло на своїх уроках щодня розповідають найменшим про героїзм наших воїнів та їх самопожертву во ім’я України. Діти знають, що вся країна допомагає армії та добровольцям. І молодші школярі теж прилучаються до допомоги фронту. Вони маленькі герої. Де ще сьогодні, в країнах Європи, діти живуть фронтом, живуть турботою за своїх воїнів і за свою державу! Ні одне покоління українців не прожило без війни ось уже кілька століть.

Учні 2-х класів, разом зі своїми наставниками Лесею Кухар, Надією Ковалик, Лідою Козак і батьками активно збирають харчі та речі нашим героям. З якою любов’ю  малеча, зі своїми матерями покували коробки з цукром, чаєм, кавою, макаронами, часником, шоколадом та іншими харчами і кожний зі школярів хотів, щоб герої покуштували саме зібрані ними продукти. А ще діти принесли теплі речі: шкарпетки, Футболки, рукавиці, хустинки – щоб не мерзли наші захисники.

…Діти змалечку зростають патріотами України і вже ніколи ніяка ворожа пропаганда не перешкодить їм любити Україну.

Хочеться від щирого серця подякувати вищезгаданим педагогам, батькам і найменшим нашим патріотам школи № 34 м.Львова. Підростаючи, вони завжди пам’ятатимуть про те, як щиро допомагали фронту, допомагали вистояти  нашим героям проти підступного ворога.

… Вчителі, яких ми згадали у цій статті склали і грошовий внесок для лікування поранених вояків – випускників цієї школи, Берка Романа та Проця Остапа, що чудом вціліли під Іловайськом.

 


КОМЕНТАРІ

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram