Сміттєва фірма Садового через миколаївський суд повернула корупційну схему

Сміттєва фірма Садового через миколаївський суд повернула корупційну схему

журналіст, історик
Сьогодні міський голова Миколаєва (Львівська обл.) А. Шебель відмовився надати міським депутатам інформацію про те, чи буде міська рада подавати апеляцію на рішення Миколаївського районного суду (від 26.10 №447/2149/17), який скасував рішення міської ради про розірвання договору з «Екотехом» (засновник Грінера, наближена до Садового). Щебель також відмовив депутатам в ознайомленні з матеріалами справи.

Вищезазначене рішення сесії міської ради було прийнято за підсумками громадських слухань. Суд, як і підписання угода з «Екотехом», відбувся підкилимно, громамаду міста про нього не повідомили, справу розглянули під час одного засідання. Рішення виніс суддя Бачун О. І.

Нагадаю, що угода з  «Екотехом»  була підписана не на підставі рішення сесії, а без конкурсу – згоду дав ручний виконком міського голови. Згідно з підписаною угодою, миколаївське сміттєзвалище передається «Екотеху» на 5 років, туди кожного дня можуть возити по 120 тонн сміття, а за 1 тонну платитимуть місту 30 грн. До слова, Червоноград отримує 1 410 грн.

На сміттєзвалищі вже є охорона «Екотеху».

Депутати також вимагають від Щебеля скликання позачергової сесії, на якій пропонуватимуть ще раз проголосувати за розірвання цієї кабальної і корупційної угоди.

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram