Чат з Володимиром Савруком

Володимир Саврук - голова Львівської міської організації Української Народної Партії.

ОлесяЩо реально плануєте робити в міській раді. Назвіть 5 конкретних кроків

Всі наші кандидати в депутати, які є в списку до міської ради від УНП паралельно представлені в своїх мажоритарних округах. Ми впевнені, що багато з них пройдуть як по списку, так і по мажоритарних округах. Все те, що наші кандидати в депутати обіцяли виборцям і буде втілюватися в життя майбутньою фракцією УНП у Львівській міській раді. Це є і організація спортивних гуртків при школах, додаткове освітлення вулиць і дворів, капітальний ремонт між квартальних доріг, заміна вікон та ремонт дахів школах, допомога в організації ОСББ, тощо.

партієцьСкажіть будь ласка, які особисто ваші стосунки із Спільнотою? Та як ви оцінюєте шанси УНП в місті???

Якщо це питання розцінювати, як особисті стосунки між людьми, які є у Спільноті та мої, то ми вітаємося, тиснемо один одному руки, агресії між нами немає ніякої. Якщо розцінювати це питання з точки зору політики, то будемо відверті – ми представляємо різні політичні сили. І на виборчий процес в нас різні погляди. Щодо наших шансів у місті Львові, то я впевнений, що відсоток на виборах 2010 до місцевих рад буде вищим, ніж 4 роки тому. А якщо взяти до уваги, що в лавах УНП є надзвичайно сильні мажоритарщики, які користуються повагою і довірою серед мешканців міста Львова, то маю велику надію, що кількість депутатів буде більшою, ніж 8 чоловік, яка є на сьогоднішній день.

ЗгадавВи Мали шанси потрапити в депутати мicькради ще у 2006 роцi. Що сталося?

У 2006 році я був головою Залізничної організації УНП. Перед мною стояли зовсім інші задачі, а не депутатство, а саме – розбудова партійної структури. Через 4 роки однопартійці мене обрали головою міської організації УНП і я думаю, що виправдаю сподівання людей і принесу користь львівській громаді.

ЛьоляЧому товариство, яке ви очолюєте, називаеться "Рейдер"? якою дiяльнiстю воно займається? Невже справдi рейдерством?

Наше рейдерство спрямоване на викорінення зла, брехні і на наведення порядку в нашому місті Львові. Назва ТзОВ «Рейдер» пов’язана з парашутоплаванням. Слово «рейдер» з французької перекладається, як стрімкий, або цілеспрямований. І я впевнений, що назва абсолютно відповідає розвитку фірми, яку я очолюю. І тут доречний є вислів - «Як ми корабель назвемо, так він і попливе». Щодо діяльності фірми, то ми займаємося роздрібною торгівлею - алкоголем, тютюном, продуктами харчування.

СадовийКого з реальних кандидатiв на мера Львова пiдтримує УНП?

На сьогоднішній день УНП не підтримує жодного з кандидатів на посаду міського голови. Ми віримо, що виборець на сьогоднішній день є розумний і обере собі достойного мера. А наша основна задача, як фракції у ЛМР – стежити за тим, щоб мер служив вірою і правдою громаді міста Львова.

Член комiсiiНавiть якщо УНП проповзе до мiськради, то будете мати вiд сили 2-3 мандати. Що будете далi робити?

Я думаю, що дане запитання спрямоване не до нашої політичної сили. Хоча й справді будуть політичні проекти, які дійсно проповзуть і таки заскочать в останній вагон, який їде до ЛМР.

СеняЧому УНП немає серед партiй, якi борються за чеснi вибори? Чи ви всiм задоволені?

УНП одна з тих партій, яка в першу чергу зацікавлена в чесному підрахунку голосів. Ми не витрачаємо дурні кошти на рекламу в ЗМІ, не витрачаємо дурні кошти на білборди, які після 31 жовтня будуть викинуті у смітник. І тільки грамотно сформована команда сильних та успішних людей принесла УНП високий рейтинг. Те, що за нас люди проголосують, ми впевнені, а ось як буде проводитися підрахунок цих голосів – великий знак питання. Тому нам необхідно, щоб в кожній дільничній виборчій комісії був наш представник. Так як з 284 дільниць ТВК затвердила 57 наших представників, ми вкрай не задоволені таким ходом подій. Крім того, багато подань від інших партій зроблені з грубим порушенням чинного законодавства, а саме: до складу ДВК входять неповнолітні особи, люди, які проживають за межами Львова і т.д. І тому УНП подала судовий позов до Львівської міської виборчої комісії щодо нефахової роботи та несправедливого розподілу членів ДВК між політичними партіями. Чи це не є боротьба за чесні вибори? Чи ви знаєте скільки ще партій борються за чесні вибори, а скільки ще подали в суд на міську виборчу комісію?

TеодорЯкими повиннi бути першi кроки нової Влади у мicтi?

В першу чергу наша влада має навчитися дбати про своїх громадян. Найболючіше питання, яке хвилює мешканців міста на сьогоднішній день – це працевлаштування та заробітна платня. І для мене є дивним, чому у місті Львові працюють бізнес-структури, які зареєстровані за межами Львова, а може і за межами України. Для мене є дивним чому міська влада не заключає договори з львівськими бізнес-структурами по ремонту доріг і чому на цих структурах не працюють львів’яни. Основною задачею нової влади буде здоровий протекціонізм для місцевих структур. Це призведе до трудової зайнятості львів’ян та підвищення заробітної платні. І ще один надзвичайно важливий фактор – якщо структура зареєстрована у Львові, вона буде сплачувати податки до місцевого бюджету. Кошти залишатимуться в нашому рідному місті.

ВиборецьПане Саврук! Хто ви? Чим займаєтеся? Де народилися? I пояснiть чому я повинен за вас голосувати?

Я народився у місті Львові, закінчив середню школу № 67 та прожив 36 років на Левандівці. Маю двох доньок – 17 і 21 років. Ті люди, які мене знають і мають зі мною будь-які справи можуть сказати про те, що я говорю, думаю і роблю одне і те ж саме. свою життєву наполегливість я перенесу у депутатську роботу. Мої батьки, я та діти живуть в цьому місті, тому я зацікавлений, щоб не тільки моя сім’я, а й вся громада жила якісним життям у гарному Львові.

ДусяЯку музику ви любите, якi книжки читаєте, Як проводите вiльний час?

Люблю музику, яка сприймається на рівні розуму і душі. І не важливо якого вона напрямку чи стилю. Щодо книжок, то люблю історичну літературу. Прочитав всього Дюму. Я багато працюю і вільного часу практично немає, але кожну вільну хвилинку я проводжу зі своєю сім’єю.

ВасильХотiв би переконатися, що УНПiсти справдi пiдтримують украiнського товаровиробника. От зараз на вас украiнський одяг? Прошу навести фотодокази цього на Вголосi. Якщо це справдi так, проголосую за УНП!

УНП дійсно захищає українського товаровиробника і це наше гасло підтверджене конкретними діями. Після того, як львів’яни нададуть мені право представляти їх інтереси у ЛМР, наша фракція зробить все для того, щоб одяг, який шиють львівські фабрики був якісний.

ЖурналістПане Володимире, львівські націонал-демократичні партії закидають УНП співпрацю з владою і Партією регіонів. Прокоментуйте будь ласка

Партія Регіонів на сьогоднішній день є провладною партією. Хочемо ми цього, чи не хочемо будь-які політичні сили будуть співпрацювати з нею по питаннях господарки. З питань державності, по питань української мови, по питань захисту національних інтересів – співпраця не складається, бо в нас зовсім різні точки зору. Якщо ПР задекларує українську мову як єдину державну, буде захищати українського товаровиробника, тільки тоді ми можемо співпрацювати на ідеологічному рівні.

до ВлодимираПане Володимир розкажіть про свою сім"ю та чи підтримує вона вас?

Тільки підтримка моєї сім’ї, яку я дуже люблю і, яка любить мене надає мені сили і натхнення для моєї діяльності.

Ігор1.Чому серед чільних діячів УНП так багато перебіжчиків з інших партій, напр. Бондаренко, Кміть, Батенко? 2. У яких партіях ви побували до того, як вступити в УНП?

Я впевнено заявляю, що Кміть на сьогоднішній день є позапартійний, він є присутній в списках до ЛОР від УНП. Де ви тут бачите перебіжчика я не знаю. А щодо себе, можу сказати наступне – я по своїй природі є консерватор і, якщо я десять років тому визначився щодо вступу в лави УНП, то я не знаю, які причини мають змінити мою думку. До того, як вступити в УНП я не був в жодній партії. Мене, як керівника міської організації УНП дуже тішить, що такі люди, як Бондаренко та Батенко на сьогоднішній день розуміють, що кращої політичної структури, як УНП у місті Львові та Львівській області немає. І в нас завжди відкриті двері для людей, які розчарувалися в своїх продемократичних політичних силах і є не заплямованими, чесними та гідними мешканцями міста Львова.

ОлександрЯк сталося, що на долю УНП дісталося майже половина членів ТВК у Львівській області, яка була призначена для блоку НУНС, а інша половина - на долю інших 7 партій блоку.

Я є головою міської організації УНП і мене в першу чергу болить все, що відбувається у Львові. У львівському ТВК є дійсно один представник від УНП і в тому нічого поганого я не бачу.

ПравдолюбЧому фракція УНП не підтримала висловлення недовіри голові Львівської ОДА Василю Горбалю, а ті з членів фракції, які висловилися за недовіру наміснику ПР, як от Л. Федорів, не були включені у виборчі списки Вашої партії?

Це питання обласного характеру.

олександрЧи влаштовує УНП те як сформовані ДВК у Львові?

Звичайно, що нас не влаштовує те, як сформовані ДВК, а конкретнішу відповідь я дав вище.