Чат з Андрієм Зазуляком

Андрій Зазуляк – заступник голови ЛОО УНП з організаційних питань, голова управи ЛОО УНП

??Ви хто? Перший раз бачу.

Я львів’янин, з 2001 року у політиці. Окрім УНП у інших партіях не перебував. Громадську активність проявив ще у 1995 році зі студентських лав. У 1997 році був головою студентського братства Львівської політехніки. У 1999 році став співзасновником студентського братства Львівщини. У 2006 – очолив Сихівську організацію УНП. У 2008 став заступником голови ЛОО УНП. Громадську активність проявив давно, тому хто зі мною працював, ті мене знають. Тепер здобутий досвід громадської та політичної діяльності спонукали йти у публічну політику. Йду не сам, в мене є команда однодумців, з якими працюю понад 10 років.

сергій МАндрій, тримайся. залишилось трохи. франківський район за тебе

Дякую за підтримку.

МихайлоВи, молодий, перспективний науковець. Чи Вам затишно в політиці?

Я наукою продовжую активно займатися. Зараз завершую роботу над кандидатською дисертацією в галузі медичної електроніки. Автор близько 20 наукових праць та чотирьох винаходів. Чи мені затишно у політиці? Іду в політику зі своїми цінностями та командою. Якщо хочеш щось змінити, треба діяти.

Оксана із СиховаКілька тез, чим Ви кращий від інших кандидатів в депутати до Львівської облради. Що будете робити в обласній раді?

Сьогодні багато депутатів та діючих кандидатів згадали про виборця та йдуть з ним на контакт. В 2006 році я очолював штаб УНП у Сихівському районі, 4 роки працювала громадська приймальна кандидатів у депутати до міської та обласної ради, яку я організував. Хто до нас звертається, знає, що ми вміємо працювати з людьми і знаємо їх проблеми. До прикладу, звернувся мешканець вул.. Освицька,19. Це новобудова. Скарга була на те, що будинок зданий в експлуатацію, але не підключений газ. Люди рік без газу жили. Після оперативного реагування через депутатський корпус, газ через два тижні у будинку вже був. Я не відношу себе до бізнес-середовищ, останні 4 роки працював безпосередньо з людьми, юридичні знання дозволяють вміло застосувати інструменти, які спрямовані на швидке вирішення проблем людей. Крім того, мені зовсім не чужі проблеми молоді та молодих сімей, до яких сам належу.

Іван СорокАндрій, розкажіть про свою сім"ю, захоплення, погляди на життя, думаю виборцям буде цікаво.

Одружений, виховую десятирічну доньку. Захоплююсь туризмом та спортом. Кандидат в майстри спорту по боксу. Сповідую християнські цінності, не сприймаю лукавства, вважаю найбільшим злом корупцію.

володимир тимчукАндрію, а якщо ти не переможеш? А якщо переможеш, то чи залишишся таким як є?

31-м жовтня життя не завершується. Якщо переможу, то молоді офіцери матимуть політика, який вирішуватиме їх проблеми.

СліпийЯкі технології фальсифікації результатів голосування будуть використовуватися на цих виборах. Як цим боротиметься УНП?

Технології відомі. Це і так звані «каруселі», і так звані «помилки» під час сортування та підрахунку бюлетенів. Найбільшою проблемою буде відображення результатів голосування у протоколах. Законодавець не передбачив голосування членів комісії під час встановлення результатів підрахунку голосів. Це означає, що навіть троє членів комісії можуть скласти протокол. Яким матиме юридичну силу. Позаяк загроза фальсифікації результатів голосування справді існує, то першим рецептом є - висока явка виборців. Чим менше буде невикористаних бюлетенів, тим менше шансів їх застосування з метою фальсифікації. По-друге, партії повинні використовувати інструменти, які дає законодавство: спостереження за ходом голосування всіх осіб, які мають на це право: кандидати, довірені особи, спостерігачі.

JamsУНП - партія львівської великої буржуазії. Вона захищає інтереси місцевих капіталістів. Їх насправді дуже мало на Львівщині. А що ви обіцяєте іншим людям?

Те, що є в нас представники середнього бізнесу, це навпаки дуже добре, що в партії є люди, які створюють робочі місця. В партії понад 5 тис. членів, понад 700 осередків. Багато освітян, працівників соціальної сфери, творчої інтелігенції, багато молодих активних людей. Наші гасла відомі – купуй українське, захищай українське. Підтримка національного виробника, захист національної ідентичності – мови, культури, тощо. Все, що стосується захисту національних інтересів у всіх його проявах є елементами нашої програми.

ЯнківЯк в УНП опинився цей пристосуванець Тарас Батенко? Адже він колись разом з Садовим зрадив УНП і проміняв партію на Нашу Україну. А тепер знову повернувся? Як можна підтримувати його?

Тарас Батенко - позапартійний. По округу, де він балотується, ніхто з наших однопартійців не висловив бажання балотуватися. Тому було прийнято рішення підтримати Батенко.

ПодружкаЧому УНП покинула депутат облради Лариса Федорів? Адже саме вона палко виступала на захист Горбаля. А от місця їй в списку не знайшлося?

Лариса Федорів прийняла рішення балотуватися від Європейської партії. Це її право.

журналістПане Андрію, УНП заявила про можливість фальсифікацій на Львівщині. З чиєї сторони очікуєте фальсифікацій, зважаючи, що з Партією регіонів і владою Ви співпрацюєте?

УНП на загальнонаціональному рівні виступило співзасновником об’єднання політичних парті «Стоп! фальсифікації!». Найбільш проблемною територією на Львівщині, сьогодні можна вважати місто Львів з точки зору загрози фальсифікації результатів. Про що свідчать спосіб, в який відбулося формування ДВК. Ми були одними із позивачів у справі в адміністративному суді щодо скасування постанови про формування ДВК у Львові. Нажаль, рішення апеляційного суду міська ТВК фактично проігнорувала. Останнє свідчить про однобокий підхід щодо рівного представництва усіх учасників виборчого процесу в ДВК.

ЧумаКого УНП висунула чи підтримує на мера Львова і чому?

УНП не висунула свого кандидата і не підтримує жодного кандидата.

Іванкапане Андрію, розкажіть, що в першу чергу робитимете в обласній раді, ставши депутатом?

Я понад 4 роки працював помічником депутата обласної ради Богдана Козака. Організував роботу громадської приймальні на Сихові. В першу чергу забезпечу безпосередній контакт із виборцями, спираючись на набутий досвід.

Михайлочесно кажучи не не чув, не бачив вас, може розкажите, яка у вас виборча прорама і хто ви?

Про себе я вже розповідав. З приводу своїх пріоритетів: Юридична освіта дозволяє організувати чи забезпечити на правовому рівні захист інтересів громади. Як представник молодого середовища, як людина, яка займалася активною громадською діяльністю в колах студентства та молоді, буду захищати інтереси саме цієї категорії. Крім того, маю чітке бачення вирішення проблем управлінського характеру. Йдеться про підхід до кадрової політики в органах влади, адже кадри вирішують все. Якщо хочете ширше обговорити ці проблеми – запрошую Вас до себе в партійний офіс УНП, на вул. Шота Руставелі, 2.

ОлександрЗ ким УНП готова створити більшість у міській та обласній радах?

З партіями близькими по ідеологічних засадах.

роверистНещодавно УНП заявила про бажання реалізувати проект продовження тролейбусної лінії до вулиці Пасічна. Окрім громадського транспорту, у Львові актуальна проблема - відсутність інфраструктури для велосипедистів, ні доріжок, ні парковок, ні культури у водіїв. Чи не займається ваша партія цією проблемою, якщо займається то як бачите вирішення

Питання транспортних розв’язок у Львові – це окрема і не проста тема, яка потребує фахової роботи. Ми пропонуємо у владу людей, які, на нашу думку, є фахівцями у цій галузі. І саме через них будемо робити Львів європейським містом із транспортними розв’язками, велосипедними доріжками тощо.

ЦікавийВи говорите про свою команду. Андрію, але Ви надто молодий, щоб мати свою команду. Поділіться, хто входить до вашої комканди?

Вже 4 роки я керую партійним офісом УНП на Львівщині. Практична більшість усіх партійних запитів, які проводила УНП, публічних заяв та висвітлених позицій здійснювалися за моєї безпосередньої участі. Саме за моєї організаційної та юридичної підтримки фракція УНП у Львівській обласній раді здійснювала свою діяльність. Всі люди, з ким я працював і , які мене висунули кандидатом в депутати до обласної ради і є моєю командою. Окрім того, свою політичну діяльність я розпочав із Сихівського району міста Львова, перебуваючи на посаді голови районної організації. В кожному з 9 округів Сихівського району балотується до міської ради люди з якими я понад 4 роки тісно працював, вирішуючи конкретні проблеми нашого міста. Це Михайло Баляс – діючий депутат міської ради і Наталя Федунь – заступник директора СШ № 73 і Тарас Муль – заступник голови районної організації УНП та інші особи, яких я з гордістю можу назвати представниками своєї команди. Зроблені нами справи самі говорять про те, хто ми. До прикладу – Михайло Баляс ще у 2006 році власноручно заклав камінь на місці, де завершується будівництво нового дитячого садочку на Сихові. Саме завдяки його зусиллям з 2009 року на Сихові вирішена проблема комунальної стоматологічної поліклініки. Завдяки зусиллям Тараса Муля, Сихів отримав 15 нових дитячих та спортивних майданчиків. Моя команда – це люди, які зараз йдуть у депутати різних рівнів і саме відгуки людей про них, говорять про те, ким вони є. А здобуті голоси на цих виборах будуть найоб’єктивнішою оцінкою нашої роботи. Всім дякую за Ваші запитання.