У першому раунді Марта Костюк здобула перемогу над найкращою тенісисткою Китаю Шуай Пен з рахунком– 6:2, 6:2.

Марті на даний момент 15 років та 6 місяців і вона є наймолодшою учасницею турніру з 2005 року, а також побивши рекорд 22-річної давності, коли Мартіна Хінгіс у віці 15 років і 4 місяці дійшла до чвертьфіналу змагань.

В останній раз настільки молода тенісистка виграла матч в основній сітці турніру Великого шолома в 2014 році, коли американка Кетрін Белліс (15 років і 4 місяці) обіграла Домініку Цибулкову зі Словаччини.

Нагадаємо, що за час виступів на юніорському рівні Марта Костюк виграла одиночний титул на Australian Open, завоювала срібну медаль на чемпіонаті Європи в одиночному розряді і золоту - в парному, виграла Підсумковий юніорський турнір, а також стала переможницею Відкритого чемпіонату США в парі.