26-ий День Незалежності Україна відзначатиме із парадом

Президент України Петро Поршенко видав указ про відзначення 26-ї річниці незалежності України.

Порошенко доручив Кабміну утворити оргкомітет та розробити з урахуванням пропозицій цього комітету план заходів з підготовки та відзначення 26-ї річниці незалежності України.

У плані має бути передбачено проведення 23 серпня 2017, в День Державного Прапора України церемонії урочистого підняття Державного Прапора України в різних містах.

24 серпня має відбутися парад військ по вулиці Хрещатик і Майдані Незалежності в Києві, церемонії покладання квітів до пам'ятників і пам'ятних знаків, місць поховань видатних діячів українського державотворення, борців за незалежність України, загиблих учасників Революції гідності, учасників АТО.

Також президент рекомендує запропонувати релігійним організаціям провести 24 серпня 2017 молебні за Україну.

Міністерству закордонних справ України доручено забезпечити проведення закордонними дипломатичними установами України заходів з відзначення Дня Незалежності. Міністерству інформаційної політики - забезпечити створення медійних проектів про історію і сьогодення України, про особистості видатних українців, а також підготовку і розповсюдження тематичної соціальної реклами.

Державний комітет телебачення і радіомовлення України має організувати широке висвітлення святкових заходів, трансляцію циклів тематичних передач, художніх і документальних фільмів.

«Міністерству внутрішніх справ України, Національній поліції України, Службі безпеки України, обласним, Київській міській державним адміністраціям вжити заходів щодо забезпечення громадського порядку та безпеки громадян під час проведення заходів з нагоди Дня Державного Прапора України та 26-ї річниці незалежності України», - зазначено в указі.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram