Як повідомляє BBC,  бельгійці забили свій перший гол вже на початку гри - на 4-й хвилині захисник Тома Меньє підключився до атаки й відкрив рахунок.

Англія намагалася відігратися, й особливо гарний момент для цього мав півзахисник команди англійців Ерік Даєр, який здійснив стрімку атаку в пусті ворота, але захисник бельгійців Тобі Алдервейрельд у останній момент вибив м'яч фактично з лінії.

На 81-й хвилині Еден Азар забив другий гол у ворота англійців, чим забезпечив перемогу Бельгії у боротьбі за «бронзу» Чемпіонату світу з футболу-2018.

Слід зазначити, що бельгійці вперше у своїй історії завоювали бронзові медалі Мундіалю.

Вже в неділю за золото Чемпіонату світу поборються команди Франції та Хорватії - фінал почнеться о 18:00 за Києвом.