Більше половини пасажирських вагонів «Укрзалізниці» не мають кондиціонерів

В «Укрзалізниці» говорять про «можливий» дискомфорт під час подорожі та закликають пасажирів уникати тривалого перебування на сонці перед поїздкою.

 

Про це повідомляє в суботу прес-служба «Укрзалізниці».

«Більшість пасажирських вагонів не обладнані системою кондиціонування повітря. Тому, зважаючи на аномальну спеку, можливий дискомфорт під час подорожі. Закликаємо пасажирів уникати тривалого перебування на сонці перед подорожжю, за наявності хронічних захворювань обов’язково мати при собі звичні ліки, рекомендовані лікарем, вживати достатню кількість води, а в разі погіршення самопочуття негайно звертатися до провідників», - йдеться у повідомленні.

Також попереджають і про можливі затримки пасажирських поїздів через застосування обмеження швидкості через перегрів колій. З початку серпня було застосовано близько 350 таких обмежень.

Укрзалізниця інформує пасажів про те, що більшість вагонів не обладнані системами кондиціонування повітря. Цього літа пасажирів обслуговують 3100 пасажирських вагони, з яких системою кондиціювання повітря обладнано лише 38 % - це 1168 вагонів. Майже в усіх плацкартних вагонах системи кондиціонування повітря не передбачені конструкційно.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram