Бійцям «Карпатської Січі» привезли допомогу з Волині

16.03.2018 14:55
Зображення 1 / 3 Використовуйте клавіші для перегляду
Активісти Волинської «Свободи» протягом 12-16 березня 2018 року побували на Сході України і доставили бійцям окремої добровольчої чоти «Карпатська Січ» 93-ї ОМБр волонтерську допомогу.

Про це власкора «Вголосу» повідомили у пре-службі політичної сили.

Поїздка відбувалася у межах діяльності Волинського обласного комітету гуманітарної допомоги українському війську.

Волонтерську групу очолив заступник голови Турійської «Свободи», директор історико-культурного комплексу «Вовчак. Волинська Січ» Василь Мазурик. Разом із ним на фронт поїхали побратими Руслан Павлюк та Олег Друзюк.

Волинські волонтери доставили в розташування «Карпатської Січі» під Богданівкою на Донеччині найнеобхідніше – деревину для перекриття та облаштування бліндажів, будівельні матеріали, маскувальну сітку, теплий одяг, харчі та медикаменти. Деревину та продукти спорядили активісти Турійської «Свободи». Маскувальну сітку – колектив та школярі Гораймівської ЗОШ Маневицького району (директор – Микола Давидюк).

Медпрепарати для бійців надали працівники ДВТП «Волиньфармпостач» та меценат із Португалії Валерій Радчук із родиною. Теплий одяг, комбінезони, тактичні ножі та ліхтарики – меценат із Лондона Андрій Рошко з родиною. Двоє останніх – волиняни, які виїхали за кордон, але не цураються підтримки українських бійців у кровопролитній війні з Московією.

«Бойовий потенціал української армії – саме в добровольцях. Мотивація добровольців настільки висока, що навколо цього потенціалу гуртується весь кістяк Збройних Сил України. Вони воюють з ідеями Бандери та Шухевича, для них Україна – понад усе! Вони – горді нащадки УПА, яка зродилася в нас, на Волині, в урочищі Вовчак. Їхня психологія – це психологія переможців, і вони неодмінно здобудуть нашу найбільшу Українську перемогу!», – прокоментував результати поїздки Василь Мазурик.

 

«Вголос»


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram