Близько 200 українців постраждали через залучення в наркоторгівлю в РФ

У Нацполіції України повідомляють, що потерпілими у справі про залучення українців на території Російської Федерації обманним шляхом в наркоторгівлю визнані близько 200 громадян України.

Про це журналістам в понеділок сказав начальник департаменту по боротьбі з торгівлею людьми Нацполіції Артем Крищенко, передає «Інтерфакс-Україна».

«Офіційно у нас зараз потерпілих близько 200 осіб, це ті люди, від яких є заяви, які проходять у кримінальних справах», – повідомив він.

За словами Крищенка, після визнання цих людей потерпілими по лінії МЗС має підніматися питання про їхнє повернення до України.

Він додав, що всі ці люди арештовані на стадії досудового слідства або відбувають покарання в Росії.

Крищенко нагадав, що організатори цієї злочинної схеми – громадянин Молдови і троє українців, – арештовані і повідомлені про підозру у вчиненні злочинів, а справу направили ​​на розгляд до Солом'янського райсуду Києва.

Відповідаючи на запитання про те, коли можна буде говорити про повернення постраждалих в Україну і чи не потрібне для цього рішення суду щодо організаторів злочинної схеми, Крищенко сказав: «Думаю, що це можна робити паралельно (з судовим процесом - ред)».

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram