Через скандал із «Південмашем» у США можуть передумати давати Україні летальну зброю, – експерт

Метою російської провокації щодо «Південмашу» та двигунів до ракет КНДР, може бути те, щоб у США відмовились надавати Україні летальну зброю.

Про це в інтервю «Вголосу» розповів політолог, голова правління Центру прикладних політичних досліджень «Пента» Володимир Фесенко.

«Я думаю, що ніяких прямих звинувачень у бік України немає, але навіть сам скандал, навіть припущення можуть використовуватися росіянами, щоб переконати американське керівництво не надавати Україні летальної зброї. Бо факт того, що якісь технології шляхом контрабанди можуть потрапляти на чорний ринок, де продаватися – це небезпечно. Зараз Україні потрібно зняти всі питання. Інакше, якщо будуть навіть підозри, що щось могло потрапити на чорний ринок –  Україна не отримає летальної зброї від США», – розповів політолог. 

 

«Вголос»

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 2 +

КОМЕНТУВАТИ

  • Костарикець18 серпня 2017 13:51 Відповісти IP:  191.96.249.--- Бляха, не будьмо наївними. Розвідка США знає все до гвинтика в ядерних ракетах КНДР.
    Стаття в Нью-Йорк Таймс політична. Проросійський Трамп не хоче давати Україні зброю. Недруги штучно формують думку в американців про "продажних українців, які все попродують ворогам США".
    США не виконали будапештську угоду. Звісно, з їх боку є побоювання відновлення балістичних ракет і ядерних Україною. Стаття, де по фотографіям якісь експерти гадають що це українські дивгуни, - додатковий тиск. Сигнал для дурнів порізати на метал Південмаш, доводячи що це не ми на якомусь фото. Повторення історії з Кольчугами, які відмовились випускати після скандалу з Іраном.
    Нам своє робити. Не зважати на провокацію трампістів і розвивати ракетну галузь України.
  • Горловка18 серпня 2017 14:03 Відповісти IP:  195.184.213.--- Ага, голой попой по песку.

Загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm