До робота – за благословенням у Німеччині зявився робот який уміє благословляти

До робота – за благословенням: у Німеччині з'явився робот, який уміє благословляти

Робот BlessU-2, який уміє благословляти, став частиною інсталяції, виставленої в протестантській церкві Гессена і Нассау під час Всесвітньої виставки, яка була присвячена Реформації.

Про це повідомляє The Guardian.

«Через п'ятсот років після революційних друкарських машин, з допомогою яких поширювали новини про радикальний заклик Мартіна Лютера щодо церковних реформ в Європі, технологія знову кидає виклик релігійним традиціям у маленькому німецькому місті Віттенберг» – пише видання.

Робот-священик, який вміє благословляти п'ятьма мовами, був представлений на виставці, присвяченій річниці початку Реформації, репресій, політичних та культурних переворотів у Європі.

«Ми б хотіли, щоб люди поміркували над тим, чи можуть вони бути благословені машиною, чи все ж необхідна людина», – сказав Стефан Кребс з протестантської церкви, який ініціював виставку.

У робота є сенсори, дві руки та голова.  Останні 10 днів він благословляє всіх охочих німецькою, англійською, французькою, іспанською та польською мовами. Шанувальники також можуть обирати між чоловічим або жіночим голосом.

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram