Дарина Тягнибок привезла у Тернопіль виставку картин сучасного мистецтва

25 серпня 2017 року в Тернополі розпочалася виставка картин сучасного мистецтва «Вільні міста», яку проводить Дарина Тягнибок.

Про це повідомляє ternopil.svoboda.org.ua

Захід має на меті продемонструвати жителям та гостям Тернополя сучасну інтерпретацію художнього мистецтва, поєднання абстрактного з реальним, а також наголосити на головних проблемах людини в сучасному світі, на кшталт, матеріальних нестатків, відсутності істини, самомотивації, проблеми ухвалення того чи іншого рішення.

«Акція «Вільні міста» проводиться в різних містах України. Стартувала вона у Львові, опісля Тернополя вирушить до Івано-Франківська та інших міст Західної України.

Понад п'ятнадцять картин, які ми зібрали, належать різним тернопільським митцям. Загалом же вісімдесят робіт ‒ вихідці із Західного регіону України. Це демонструє бажання молодих і досвідчених художників популяризувати власні роботи, а також залучити до праці небайдужих талановитих, однак не надто пізнаваних майстрів пензля та фантазії», ‒ зауважила координатор акції «Вільні міста» Дарина Тянгибок.

Дарина Тягнибок

Виставка у Тернополі триватиме включно до 28 серпня 2017 року.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm