У другому матчі півфіналу Кубка України луганська «Зоря» провела нервовий поєдинок з «Олександрію».

Підопічні Віктора Скрипника завдяки голу Владислава Кочергіна на 20-й хвилині зуміли вийти вперед. Упродовж усього матчу «Олександрія» не могла відзначитися у воротах гостей. Наприкінці гри господарі поля заробили пенальті. Вже у доданий арбітром час рахунок зрівняв Бондаренко. Розпочалися два овертайми.

У серії післяматчевих пенальті футболісти «Зорі» виявилися вправнішими, луганчани перемогли.

У вирішальному двобої «Зоря» зустрінеться з «Динамо». Київський клуб сьогодні розтрощив «Агробізнес» з Першої ліги з рахунком 3:0.

Фінальний матч мав відбутися 12 травня, однак нещодавно в УАФ змінили дату проведення. Як зазначили в Український асоціації футболу, володар Кубка України визначиться 13 травня в Тернополі.