Команда Олександра Хацкевича вийшла вперед на 14 хвилині – Денис Гармаш вдало замкнув передачу з флангу у виконанні Володимира Шепелєва.

Гості подвоїли свою перевагу на самому початку другої половини матчу – Артем Бєсєдін зробив рахунок на табло 2:0 після навісу від Томаша Кендзьори. Тим не менш, за п'ять хвилин господарі знайшли в собі сили відіграти один м'яч – Жуліо Сезар з лінії штрафної пробив точно у кут воріт Дениса Бойка.

Не встигла секундна стрілка зробити один оборот, як «Динамо» знову відновило перевагу у два голи - Бєсєдін зробив дубль після вишуканої передачі від Віктора Циганкова. Остаточну крапку у грі поставив Дерліс Гонсалес, який вже у додатковий час розстріляв воротаря господарів.

Таким чином, перегравши «Верес», кияни довели виграшну серію в УПЛ до семи поєдинків – останній раз «Динамо» поступалося 25 лютого, коли програло саме рівненській команді. Тепер в активі киян 63 бали. Що стосується «Вереса», то вони залишилися з 33 очками на 6 сходинці.