Відзначимо, що в заявку «Динамо» не потрапили Євген Хачеріді і Денис Гармаш – перший випав з обойми команди після невдалого матчу з «Зорею», а другий покараний за видалення після фінального свистка у зустрічі Ліги Європи з «Лаціо» (0: 0).

Рахунок у матчі був відкритий в перші 15 хвилин – Артем Бесєдін дограв момент до кінця і в стрибку зумів випередити голкіпера "Вереса" Олександра Бандуру, проштовхнувши м'яч на Жуніора Мораєса. Бразилець спокійно розстріляв порожні ворота.

Надалі кияни створили ще кілька небезпечних моментів біля воріт суперника, найнебезпечнішим з яких виявився удар через себе в падінні Віталія Буяльського, але гостей врятувала поперечина.

Після перерви найактивнішим у киян виявився Беньямін Вербич, але відзначитися словенцю не вдалося. У кінцівці зустрічі «Верес» організував справжній штурм на ворота Дениса Бойка, але повторити свій подвиг двотижневої давності їм не вдалося.