Про це повідомляє iSport

Віталій Буяльський забив 1 м'яч і виконав 2 гольові передачі у двох товариських матчах «Динамо».

«Динамо» врятував гол Беньямін Вербіча. Він на 86 хвилині приніс віце-чемпіону України нічию в другому товариському матчі на зборах в Австрії проти китайського клубу «Тяньцзінь Цюаньцзянь».

Відкрили рахунок в матчі гравці з Піднебесної. Однак на перерву динамівці пішли переможцями. Впродовж п'яти хвилин Віталій Буяльський та Назарій Русин «розписалися» у воротах китайців.

Спочатку хавбек «Динамо» замкнув простріл Миколи Шапаренка. А згодом Русин реалізував класний пас п'ятою від Буяльського.

На початку другого тайму Модест зрівняв цифри на табло, а вивів уперед китайців екс-гравець «Мілана» й «Челсі» Алешандре Пату. Однак втримати переможний рахунок команда з Піднебесної не змогла. У підсумку гра закінчилась з рахунком 3:3.