Екс-регіонали мали б уже бути або в Ростові або в тюрмі – політолог

Екс-регіонали мали б уже бути або в Ростові, або в тюрмі, – політолог

Якби держава після Революції Гідності адекватно спрацювала, то екс-регіоналів у теперішній політиці не було. Вони були б або в Ростові, або в тюрмі.
фото Ю.Сівакової фото Ю.Сівакової

Про це у інтерв’ю кореспонденту «Вголосу» розповів екс-нардеп, політолог Андрій Міщенко.

«Щоб це обмежити, то тут мали б працювати усі державні органи. На мій погляд, механізм має бути таким.  Перше – факт отримання їхніми каналами ліцензії на загальноукраїнське мовлення. У ліцензії має бути чітко прописаний формат телеканалу. Друге – якщо якийсь політик дозволяє собі висловлювання, що «Революція Гідності – це державний переворот»,  має бути подання в СБУ на таких осіб. Тобто мають ефективно працювати правоохоронні органи.  Бо людей, які дозволяють собі робити антиукраїнські заяви, потрібно притягувати до кримінальної відповідальності. Їх є, за що карати, – вони фактично спровокували в Україні війну. Адже вони, будучи у «Партії регіонів», призвели до того, що ми маємо нині в країні, а це – війна: втрачені життя та території», - зауважив політолог.

Повний текст читайте за посиланням: «В Ізраїлі заборонили музику улюбленого композитора Гітлера, а у нас мураєви, добкіни, бондарєнкі не злазять з телеекранів».

 

«Вголос»

 

 

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram