Британський пілот «Мерседеса» Льюїс Хемілтон здобув перемогу на Гран-прі Сочі.

Хемілтон стартував у гонці другим, але в підсумку зумів випередити пілота «Феррарі» Шарля Леклера, який фінішував третім, повідомляється нв сайті Formula-1.

Другим став представник «Мерседеса» Валттері Боттас.

Себастьян Феттель з «Феррарі» через проблеми з болідом зійшов з дистанції. «Мерседес» здобув першу перемогу за чотири гонки, перервавши серію «Феррарі».

Після цієї гонки в особистому заліку у Хемілтона 322 очки, у Боттаса - 249, а замикає трійку Леклер (215). У Кубку конструкторів у «Мерседеса» 571 очко, у «Феррарі» - 409, а у «»Ред Булл" - 311. Гран-прі Сочі.