Галицька податкова Львова прозвітувала за перший квартал 2016 року

Галицька ОДПІ вживає заходи щодо скорочення податкового боргу.

За січень – березень 2016 року Галицькою ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області вжито такі заходи з метою скорочення податкового боргу:

- виставлено 143 інкасових доручень на рахунки боржників відкриті у банківських установах та стягнуто 6,7 тис. грн.;

- списано безнадійний податковий борг на суму 1779,8 тис. грн., в тому числі борг підприємств, визнаних у встановленому порядку банкрутами, вимоги щодо яких не були задоволені в зв’язку з недостатністю майна банкрута на суму 1574,5 тис. гривень.

До Місцевого бюджету Галицької ОДПІ надійшло майже 6 млн. грн. акцизного податку

За січень - березень 2016 року платники податків Галицької ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області, які виготовляють або реалізовують підакцизну продукцію, перерахували до місцевого бюджету 5719,2 тис. грн. акцизного податку з вироблених в Україні підакцизних товарів, в тому числі за березень 1865,8 тис.грн. Приріст надходжень у порівнянні з відповідним періодом минулого року склав 160,3% або на 3521,7 тис.грн. більше.

Найбільший внесок по сплаті цього податку забезпечили ТОВ «Мінпрод Галичина», ТзОВ «Овація», ТОВ «Фоззі – Фуд», ТзОВ «Ресторація «На ринку», ТзОВ «Лемки Бізнес- Центр».

Нагадуємо, платники акцизного податку з роздрібної торгівлі алкоголем та пивом, тютюном та тютюновими виробами, а також паливом сплачують цей податок до місцевих бюджетів, на яких розташовані пункти продажу підакцизних товарів, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку подання декларації. Податковим кодексом передбачено ставку акцизного податку 5%. Звітним податковим періодом для роздрібного продажу акцизу є календарний місяць (не пізніше 20 числа).

Галицька ОДПІ інформує, що з 11 березня 2016 року набрав чинності наказ Мінфіну України від 21.01.2016 року №13 «Про затвердження Положення про форму та зміст розрахункових документів, Порядку подання звітності, пов’язаної із використанням книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок), форми №ЗВР-1 Звіту про використання книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок)». Положенням затвердили, що Реквізит «Акцизний податок» віднині обов’язковий реквізит фіскального касового чека на товари (послуги) за формою №ФКЧ -1 - Додаток 1 до Положення №13.

За рахунок погашення податкового боргу до Зведеного бюджету надійшло понад 2,6 млн. гривень

Галицька ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області за січень – березень 2016 року за рахунок погашення податкового боргу забезпечено надходження коштів до Зведеного бюджету в сумі 1032,7 тис. грн., в тому числі ПДВ – 648,0 тис. грн., податку на прибуток – 911,4 тис. грн., плати за землю – 32,8 тис. грн., інших податків та зборів – 40,5 тис. гривень.

Місцевий бюджет Галицької ОДПІ поповнився на 16 млн. грн. від надходження єдиного податку 

Станом на 01.04.2016 року платники Галицької ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області сплатили до Місцевого бюджету 16068,0 тис. грн. єдиного податку що становить 137,6 % очікуваного показника.

Найбільший внесок по сплаті цього податку забезпечили Фізичні особи – підприємці, ТОВ «МС Маркетинг експрес», ТОВ « Кейлверт Софтвеар», Львівська торгово - промислова палата, ТзОВ «Тарастранс», ТОВ «М Ритейл компані».

Від юридичних осіб надійшло 5516,2 тис. грн. єдиного податку. Індикативні показники перевиконано на 1603,8 тис. грн., або на 141,0%.

Фізичні особи-підприємці сплатили 10551,8 тис. грн. єдиного податку. Індикативні показники перевиконано на 2789,2 тис. грн., або на 135,9%.

Нагадуємо, що порядок нарахування та строки сплати єдиного податку регулюються нормами ст. 295 ПКУ. Платники єдиного податку першої і другої груп сплачують єдиний податок шляхом здійснення авансового внеску не пізніше 20 числа (включно) поточного місяця. Платники єдиного податку третьої групи сплачують єдиний податок протягом 10 календарних днів після граничного строку подання податкової декларації за звітний період. Єдинщики четвертої групи сплачують податок щоквартально протягом 30 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного кварталу.

За І квартал 2016 року платники Галицької ОДПІ сплатили понад 364,0 млн. гривень єдиного внеску

За I квартал 2016 року платники Галицької ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області сплатили 364045,0 тис. грн. єдиного соціального внеску. Приріст надходжень у порівнянні з відповідним періодом минулого року склав 36,1 % або 96574,1 тис.гривень.

Найбільший внесок по сплаті цього податку забезпечили Регіональна філія «Львівська залізниця», Національного університету «Львівська політехніка», Головне управління Національної поліції у Львівській області, ЛНУ ім.Івана Франка, Львівська дирекція українського державного підприємства пошта, Філія - Львівське обласне управління ПАТ «Державний ощадний банк України», Відособлена структурна одиниця «Західна електроенергетична система».

Нагадаємо, на веб-порталі ДФС України працює он - лайн сервіс «Реєстр страхувальників», завдяки якому платники єдиного внеску можуть оперативно отримати дані про взяття на облік, реєстраційний номер платника єдиного внеску та його клас професійного ризику виробництва.

Для отримання інформації з Реєстру страхувальників достатньо знати ім’я, прізвище та по батькові платника, його податковий номер або серію та номер паспорта.

Також всю необхідну інформацію щодо адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та консультації також можна отримати безпосередньо в Центрі обслуговування платників ГУ ДФС у Львівській області (зал №3).

Понад 1,3 млн. грн. надійшло плати за ліцензії До місцевого бюджету Галицької ОДПІ

За січень – березень 2016 року платники, які перебувають на обліку в Галицької ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області, сплатили до місцевого бюджету 1325,2 тис. грн. плати за ліцензії на право оптової та роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, що становить 110,2 % очікуваного показника.

Найбільший внесок по сплаті цього податку забезпечили Фізичні особи – підприємці, ПП «Мережа – сервіс Львів», ТОВ «Фоззі – Фуд», ПП «Міська оренда», ТОВ «Партнер Дістрібьюшн», ТОВ «Мінпрод Галичина».

Нагадуємо, ліцензії на право роздрібної торгівлі підакцизною групою товарів видаються в Центрах обслуговування платників при територіальних органах ДФС.

Ліцензія видається за заявою (встановленого зразка) суб'єкта господарської діяльності, до якої додається:

1) виписка або витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;

2) довідка відповідного фінансового органу про фактичне надходження коштів до державного бюджету на підставі поданої заявником копії платіжного доручення (з відміткою банку про сплату);

3) довідка органу податкової служби про реєстрацію електронних контрольно-касових апаратів (книг обліку розрахункових операцій), що знаходяться у місці торгівлі.

Податок на нерухомість поповнив бюджет на 1,3 млн. гривень

Станом 01.04.2016 року платники податків, які перебувають на обліку в Галицькій ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області, сплатили до бюджету 1280,2 тис. грн. податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Індикативні показники перевиконано на 372,8 тис. грн., або на 141,1%. Приріст надходжень у порівнянні з відповідним періодом минулого року склав 918,6 тис.гривень.

Найбільший внесок по сплаті цього податку забезпечили: ПРАТ «Мільті вест Україна», Філія Дочірного підприємства «Оріфлейм косметик Україна», Фізичні особи – підприємці, ПАТ ТГК «Дністер», ПАТ «Вест банк», ТЗОВ «Передзвін», ПРАТ «Пасаж театральний».

Галицька ОДПІ нагадує, що платники податку – юридичні особи сплачуватимуть податок за житлову та нежитлову нерухомість за 2016 рік. Вони самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня і до 20 лютого 2016 року подають до державних податкових інспекцій за місцезнаходженням об’єкта/об’єктів оподаткування декларацію з розбивкою річної суми рівними частками поквартально. Податок сплачується авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом.

Платники – фізичні особи у 2016 році сплачуватимуть податок за житлову та нежитлову нерухомість за 2015 рік, за ставками та з використанням пільг, які застосовувались при розрахунку податку минулого року. До 1 липня 2016 року за місцем їх податкової адреси (місцем реєстрації) буде податкові повідомлення-рішення про сплату суми/сум податку з зазначенням відповідних платіжних реквізитів. Термін сплати податку – протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.

За I квартал 2016 року до Державного бюджету Галицької ОДПІ надійшло 9,7 млн. гривень ПДФО з доходу у вигляді процентів

За січень – березень 2016 року платники Галицької ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області сплатили до Державного бюджету 9684,3 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб із доходу у вигляді процентів. Індикативні показники перевиконано на 6824,3 тис. грн., або на 338,6%.

Найбільший внесок по сплаті цього податку забезпечили: Філія ПАТ «Державний експортно - імпортний банк України» м.Львові, ПАТ «Оксі банк», Філія - Львівське обласне управління публічного акціонерного товариства «Державний ощадний банк України», ЦСК «Анісія».

Нагадуємо, що Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році», який набув чинності з 01.01.2016, передбачено зменшення в 2016 році базової ставки ПДФО з 20% до 18% з пасивних доходів у вигляді процентів за депозитами, вкладами, поточними рахунками фізичних осіб, включаючи ФОП, роялті, інвестиційний прибуток, за винятком дивідендів, ставка оподаткування яких залишилась на рівні 5% .

В порядку нарахування та сплати ПДФО з відсотків змін немає. Податковим агентом платника податку пpи нарахуванні нa його користь доходів у виглядi відсотків є особа, що здійcнює тaкe нарахування (згідно з пп. 170.4.1 ПKУ). Банківські установи тa кредитні союзи як і раніше сплачують дo бюджету загальну суму ПДФО з суми нарахованих доходів, наведених в підпунктi 170.4.1 ст. 170 ПКУ, без деталізації інформації про одержувачів процентних доходів, нарахованих по депозитних і поточних рахунках тa ощадних сертифікатах.

Майже 4 млн. грн. ПДВ відшкодовано на розрахункові рахунки платникам Галицької ОДПІ

Станом на 1 квітня 2016 року платники Галицької ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області, сплатили до бюджету податку на додану вартість у сумі 43506,8 тис. гривень. У загальній сумі збору до Загального фонду державного бюджету частка сплаченого ПДВ складає 30,7 %.

Найбільший внесок по сплаті цього податку забезпечили: Управління майном спільної власності Львівської обласної ради, ТЗОВ «Гал - леобуд», ПРАТ «Техенерго», ПАТ ТГК «Дністер», РВ ФДМУ по Львівській області, ДП «Львівстандартметрологія».

За січень – березень 2016 року платникам відшкодовано 3603,8 тис. грн. податку на додану вартість на розрахункові рахунки, в тому числі в автоматичному режимі – 1163,9 тис. гривень.

У березні 2016 року бюджетне відшкодування ПДВ задекларували 6 суб’єктів господарської діяльності на суму 1790,5 тис. гривень.

До Зведеного бюджету Галицької ОДПІ надійшло понад 24 млн. грн. податку на прибуток

З початку 2016 року суб’єкти господарювання Галицької ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області, сплатили до місцевого бюджету 2739,4 тис. грн. податку на прибуток. Індикативні показники перевиконано на 1612,6 тис. гривень.До Державного бюджету надійшло податку на прибуток у сумі 21408,5 тис. гривень.

Найвагоміший внесок по сплаті цього податку забезпечили ТОВ «Бурова компанія «Горизонти», ТзОВ «Орісіл – Фарм», ТОВ «Теп – Галтранс», ТОВ «ГК «Ріус», ПП «Лара».

Нагадуємо, що відповідно до ст. 57 Податкового кодексу платник податків зобов’язаний самостійно сплатити суму податкового зобов’язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого для подання податкової декларації.

Тобто, якщо ви квартальний платник, то термін сплати – не пізніше 19 лютого 2016 року, а для платників податку на прибуток з річним звітним періодом, термін сплати – не пізніше 10 березня 2016 року.

Фахівці Галицької ОДПІ за I квартал 2016 року надали 1793 адміністративних послуг

У січні – березні 2016 року працівниками Галицької ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області видано 388 реєстраційних номерів облікової картки платника податків, надано 1405 інших послуг, необхідні для ведення бізнесу. Також прийнято та оброблено 11678 звітів від платників на паперових носіях, в електронному вигляді – 45619.

В Центрі обслуговування платників оформлено інформаційні стенди, де можна ознайомитись із важливою податковою інформацією, зразками заповнення заяв, роз’ясненнями податкового законодавства та іншими інформаційними матеріалами. Для вивчення громадської думки щодо проведення оцінки діяльності Центру встановлено скриньку для заяв та пропозицій. Результати опитування використовуються для розробки та реалізації заходів з підвищення якості надання послуг.

У залі №3 ЦОПу надаються усні консультації кваліфікованими працівниками структурних підрозділів інспекцій м.Львова, в телефонному режимі за номерами: (032) 297-39-30, 297-39-04.

Отримати безкоштовно ключі електронних цифрових підписів та програмне забезпечення можна в кабінеті №136, довідки телефонами (032) 297-39-89, 297-39-85.

До Галицької ОДПІ на «Пульс» надійшло 3 інформаційні картки

За січень – березень 2016 року до Галицької ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області на «Пульс» надійшло 3 інформаційні картки. Запитувачів цікавили питання: 2 – щодо звітності та реєстрації накладних, 1 – щодо  роботи органів ДФС.

Громадяни отримали зворотний дзвінок з інформацією про вжиті заходи. Всі запити оперативно розглянуто протягом одного дня. Порушені питання вирішені по суті. Претензій у заявників не було.

Шановні платники, з метою оперативного вирішення суперечливих питань, що виникли в сфері адміністрування податків та під час здійснення митного контролю і митного оформлення, звертайтесь за номером «Пульсу» (044) 284-00-07. Лінія працює цілодобово за принципом call-back – співробітники ДФС приймають звернення та повідомляють заявника про результати перевірки.

Понад 1 млн. грн. надійшло за I квартал до місцевого бюджету Галицької ОДПІ від платників збору за місця для паркування транспортних засобів та платників туристичного збору

Станом на 01.04.2016 року сума надходжень від платників Галицької ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області по місцевих зборах (туристичному збору та збору за місця для паркування транспортних засобів) становить 1009,7 тис. гривень. Індикативні показники виконано на 593,4 тис.грн., або на 242,5%. Приріст надходжень у порівнянні з відповідним періодом минулого року склав 588,9 тис.гривень.

Ставка туристичного збору складає 1 відсоток вартості проживання (за вирахуванням податку на додану вартість), до вартості не включаються харчування та інші послуги.

Сподіваємось, що прогресивні тенденції розвитку туризму у місті Львові сприятимуть тому, що до нашого мальовничого та архітектурно багатого міста подорожуючі приїздитимуть частіше і, відповідно, надходження туристичного збору зростатимуть.

За три місяці 2016 року суб’єкти господарювання Галицької ОДПІ сплатили понад 25 млн. грн. військового збору

Станом на 01.04.2016 року суб’єкти господарювання Галицької ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області, сплатили 25203,9 тис. грн. військового збору. Індикативні показники виконано на 13103,9 тис. грн., або на 208,3%. Приріст надходжень у порівнянні з відповідним періодом минулого року склав 12386,6 тис.гривень.

Нагадуємо, що військовий збір справляється з доходів у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які виплачуються працівнику у зв’язку з трудовими відносинами, виграшу в державну та недержавну грошову лотерею, виграшу гравця, отриманого від організатора азартної гри. Платниками збору є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні, а також податкові агенти. Ставка збору становить 1,5 відсотки від об’єкта оподаткування.

Найвагоміший внесок по сплаті цього податку забезпечили Регіональна філія «Львівська залізниця» ПАТ «Українські залізниці», Національний університет «Львівська політехніка», Головне управління Національної поліції у Львівській області, ЛНУ ім.Івана Франка, Філія ПАТ «Державний експортно - імпортний банк України» м.Львові, Фізичні особи – підприємці.

Надходження від плати за землю Галицької ОДПІ склали майже 7 млн. гривень

За січень – березень 2016 року до місцевого бюджету Галицької ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області надійшло 6818,9 тис. грн. плати за землю, в тому числі від юридичних осіб – 6036,0 тис. грн., від фізичних – 782,9 тис. грн. Індикативні показники перевиконано на 2797,9 тис.грн., або на 69,6%. Приріст надходжень у порівнянні з відповідним періодом минулого року склав 2158,4 тис.гривень.

В загальній сумі надходжень податків та зборів до місцевого бюджету, що контролюються податковою інспекцією району, частка сплаченого податку за землю склала 4,3 %.

Найвагоміший внесок по сплаті цього податку забезпечили ПАТ «Вест банк», ПП «Липова алея», ПРАТ «Мільті весте Україна 3», Департамент фінансової політики Львівської міської ради,  ТЗОВ ГК «Жорж».

Нагадуємо, що податкова декларація з плати за землю (орендної плати) подається до фіскального органу за місцезнаходженням земельної ділянки не пізніше 20 лютого. Сплата податку юридичними особами здійснюється щомісячно рівними частками, фізичними особами – протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.

Водокористувачі Галицької ОДПІ сплатили до бюджету майже 120 тис.гривень

За січень – березень 2016 року за спеціальне використання води платники Галицької ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області перерахували до бюджету 119,7 тис. гривень. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження збільшились на 46,6 тис. грн., або на 63,8 %.

Нагадаємо, що форма податкової декларації з рентної плати затверджена наказом Міністерства фінансів України від 17.08.2015 №719, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 03.09.2015 за №1051/27496.

Розрахунок заповнюється платниками рентної плати за спеціальне використання води, які використовують обсяги води, отримані шляхом забору води з водних об’єктів (первинні водокористувачі) та/або від первинних або інших водокористувачів (вторинні користувачі), та використовують воду для потреб рибництва.

З початку 2016 року до Галицької ОДПІ надійшло 8 звернень громадян

До Галицької ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області за січень – березень 2016 року надійшло 8 письмових звернень громадян, на яке надано відповідь згідно з чинним законодавством.

Усі звернення первинні, 8 звернень - індивідуальні. У зверненнях було порушено такі питання: контрольно-перевірочна робота – 3, місцеві податки – 4, праця і заробітна плата – 1. Скарг, пропозицій та інформаційних запитів не надходило.

Для оперативного розв’язання проблемних питань, що виникають у платників податків та громадян, в інспекції працює приймальня громадян.

З початку року Галицька ОДПІ уклала 620 договорів в електронній формі

Станом на 01.04.2016 року послугами представництва АЦСК ІДД ДФС у приміщенні Головного управління ДФС у Львівській області, яке безкоштовно надає посилені сертифікати ключів, скористалося 144 платників Галицької ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області.

Також, з початку цього року було укладено 620 договір «Про визнання електронних документів» в електронній формі.

Перелік документів, необхідних для отримання посиленого сертифіката ключа, та всю інформацію щодо діяльності АЦСК розміщено на офіційному сайті Акредитованого центру сертифікації ключів www.acskidd.gov.ua. Окрім того, для уникнення черг, ведеться попередній запис платників на зручний для них час.

Нагадуємо, електронні ключі, видані Акредитованим центром сертифікації ключів, дають змогу звітувати в режимі он-лайн не лише до органів Державної фіскальної служби України, а й до органів Державної служби статистики України та Пенсійного фонду.

Через «Електронний кабінет платника податків» подано 64 звіти до Галицької ОДПІ 

За січень – березень 2016 року платники податків Галицької ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області, подали 64 звіти через сервіс Державної фіскальної служби України «Електронний кабінет платника податків».

Електронний кабінет платника податків – новий електронний сервіс веб-порталу ДПС України, який за допомогою спеціального інструмента доступу (наприклад, електронної картки платника податків) з використанням електронно-цифрового підпису дозволить платнику податків працювати з органами податкової служби в режимі реального часу.

Робота з власним Електронним кабінетом здійснюватиметься платником податків за допомогою підключеного до Інтернет-мережі персонального комп’ютера з використанням стандартних програмно-технічних засобів (браузера, картрідера тощо) за умови авторизації платника податків на веб-порталі ДПС України.

Електронний кабінет платника податків є захищеним, персоналізованим та безпечним електронним сервісом, який надаватиме безконтактні способи взаємодії платників податків та ДПС з використанням сучасних інформаційно-комунікаційних технологій.

Призначенням Електронного кабінету платника податків є надання платнику податків можливості реалізувати свої обов’язки та права у сфері оподаткування в режимі on-line. Зокрема, платник податків без використання клієнтського застосування матиме змогу:

- підготувати, заповнити та надіслати податкову звітність в електронному вигляді;

- переглядати дані картки особового рахунка про стан розрахунків з бюджетом (нараховано, сплачено, переплата, податковий борг, штрафні (фінансові) санкції, пеня);

- формувати та заповнювати платіжні документи щодо сплати податків, зборів та інших платежів до бюджету;

- здійснювати сплату податків, зборів та інших платежів до бюджету за допомогою банківських систем типу Інтернет-банкінг;

- здійснювати офіційне листування з органами ДПС України з питань оподаткування, отримувати консультаційні послуги (у режимі реального часу або за попередньо надісланими питаннями), замовляти та отримувати адміністративні послуги;

- оперативно переглядати актуальні, а також архівні відомості, які надано платником податків або сформовано на підставі наданих ним до ДПС документів (дані обліку, дані щодо об’єктів оподаткування, інформацію про результати перевірок, інформацію про доходи фізичної особи тощо).

 

 

Теги: податкова

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram