Газ власного видобування має продаватися населенню за собівартістю, – нардеп

Енергоринок України є абсолютно незахищеним. Це призвело до того, що ціни на енергоресурси є непомірно високими, вони просто зашкалюють порівняно із сусідніми державами.

Про це під час виступу на пленарному засіданні парламенту 11 липня 2018 року заявив народний депутат України від ВО «Свобода» Михайло Головко, передає прес-служба політсили.

Націоналіст навів приклад країн, де газ вартує значно менше, аніж в Україні: «До прикладу, в Польщі, Румунії, Угорщині собівартість газу для їхньої економіки становить 200 доларів, у Білорусії – 160. А в США це взагалі 150 доларів. У нас же для населення його продають за ціною 310 доларів, а з осені хочуть встановити ціну 430 доларів – це 11 000 грн за тисячу кубів».

Він наголосив, що націоналісти пропонували низку законопроектів, які мали б урегулювати ситуацію в енергетичній галузі.

«Зокрема, одна з наших пропозицій – продавати населенню газ українського видобування за собівартістю, яка становить 60 доларів. Але нас не чують! І не хочуть ухвалювати Антиолігархічний пакет докорінних перетворень – законів, які б вивели українську економіку з-під впливу олігархів», – зазначив Михайло Головко.

Водночас парламентар заявив, що енергетичну галузь України свідомо намагаються знищити.

«Ми бачимо, як Укргазвидобування заганяють в борги. НАК «Нафтогаз» не повертає підприємству 42 мільярди гривень, натомість виписує собі космічні премії. Це мародерство – ці злочинці свідомо знищують нашу економіку й нашу державу», – підсумував свободівець.

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram