Генерал розповів, що буде замість формату АТО на Донбасі

На зміну АТО прийде новий формат, який передбачатиме юридичне застосування військової сили і повернення захоплених територій.

Про це заявив екс-заступник голови Генштабу, генерал-лейтенант Ігор Романенко, повідомляє  InfoResist.

Він вважає, що про «хорватський сценарій» і звільнення Донбасу від сепаратистів за 84 години зараз не йдеться. Оскільки для початку владі потрібно закінчити формат АТО.

«Перше, з чого треба починати - це з того, що формат АТО треба закінчувати, оскільки його зміст і його проведення не відповідає юридичному забезпеченню. Тобто, це і по часу, і по суті і з багатьох питань », - сказав він.

За словами експерта, змінити формат АТО на воєнний стан по всьому Донбасу, про який зараз говорить низка експертів, не достатньо. Оскільки воєнний стан не передбачає застосування військової сили.

«На поточний момент застосування збройних сил - це можливо або в форматі АТО, або в повномасштабній  війні. Тобто, якщо ввести воєнний стан, він не передбачає застосування військової сили. Це як особливе становище зараз, там обмежувальні заходи накладаються», - зазначив Романенко.

 

«Вголос»

 

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 3 +

КОМЕНТУВАТИ

  • P S19 червня 2017 16:43 Відповісти IP:  89.105.227.--- На горизонті замайоріли вибори, хто проти влади, це вже не сепаратист, а військовий злочинець, відчуйте різницю, недооцінили ми жидів, ох не дооцінили.
  • 201719 червня 2017 19:28 Відповісти IP:  159.203.92.--- О-о-о-о....Радует!!! Сознание начинает возвращаться к некоторым украинцам!!! Жаль,Что всякие Лёвы и Добрые дяди так и сдохнут,не сделав никаких выводов.
  • ЛЕВ19 червня 2017 22:04 Відповісти IP:  188.230.60.--- Мокша, це такий самий українець, як і ти... Запасайся солідолом.

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram