У ніч побиття студентів на майдані Янукович співав у караоке і полював із Кравчуком

Перший президент України Леонід Кравчук разом із Віктором Януковичем у день побиття студентів на Євромайдані 30 листопада 2013 року ходили на полювання і вечеряли у ресторані.

Про це він розповів в інтерв'ю на каналі NewsOne.

За словами першого президента України, у 2013 він фактично щотижня ходив полювати з Януковичем та його оточенням. Останнє спільне полювання відбулося 30 листопада.

«У п'ятницю він прилетів з Європи, де відмовився підписувати документи про асоціацію, в суботу було полювання, і перше, про що у нього запитали, коли зустрілися: «Віктор Федорович, розкажіть, як було». І все хвалили його дуже і дуже сильно, що він вчинив правильно...», – сказав Кравчук.

За словами першого президента, після того, як він розкритикував Януковича за його рішення, на нього почало тиснути оточення утікача: «Коли я сказав одну фразу, мовляв, ну як так, сьогодні можна, а завтра не можна, на мене почався тиск не Віктора Федоровича, а близьких до нього людей…

Окрім цього, перший президент незалежної України розповів: коли на Майдані почали збиратися  студенти, Янукович співав у караоке. Однак через деякий час його покликали, він вийшов, а після повернення сказав, що на Майдані серйозні справи і він повинен туди їхати.

Перший президент висловив думку, що побили активістів без відома Януковича.

 

«Вголос»

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm