«Іллічівець» офіційно змінив назву на «Маріуполь»

Рішення про перейменування футбольної команди «Іллічівець» в ФК «Маріуполь» – реалізовано.

«Маріуполь – це не тільки місто металургів і сталеварів. Маріуполь – це місто моряків і студентів, машинобудівників та залізничників. Маріуполь – це столиця Приазов'я і форпост України на Південному Сході! Не сумніваємося, що "Маріуполь" стане флагманом Приазов'я і буде гідно представляти регіон не тільки на українській, а й на європейській арені», – повідомляється на офіційному сайті клубу.

Слідом за зміною назва в клубі зміниться і емблема. Керівництво команди запропонувало уболівальникам вибрати з трьох запропонованих варіантів, що їм більше до душі. Будь-який бажаючий може проголосувати за цим посиланням.

При цьому, в можливих варіантах нового логотипу вписані головні символи Маріуполя і клубу – оранжево-сині кольори, чайка і якір, а також рік заснування колективу.

«Вголос»

Теги: Футбол

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 1 +

КОМЕНТУВАТИ

  • Харків19 червня 2017 23:29 Відповісти IP:  109.87.11.--- Ще один маленький цвяшок у домовину однієї з личин (яка була як і всі інші їх личини, як це не парадоксально і їх суттю одночасно) московитів та їхнього так званого московства.

Загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://pix.my/Yo8xxrhttp://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm