Кабмін готовий виділити 50 млн гривень на вирішення проблеми зі сміттям у Львові, - Гройсман

Кабінет міністрів України готовий виділити 50 млн гривень на облаштування полігону для прийому сміття на одній із запропонованих у Львівській області 14 земельних ділянок.

Про це заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман сьогодні під час селекторної наради щодо підготовки до опалювального сезону 2017-2018 роках, передає кореспондент РБК-Україна.

«Запитайте у міської влади, скільки їм потрібно часу, щоб вирішити це питання», - звернувся прем'єр до керівництва Львівської облдержадміністрації.

Крім того, Гройсман звернувся до місцевої міської влади з проханням допомогти Львову із прийомом сміття на свої муніципальні полігони. «Хочу зараз попросити всю країну: шановні колеги, міські та сільські голови, голови ОДА, якщо до вас, випадково, звернеться голова міста Львова Андрій Іванович Садовий за допомогою у певний період часу з вивезенням сміття зі Львова, я вас дуже прошу, будь ласка, якщо ви можете зробити, допоможіть», - сказав Гройсман.

 

«Вголос»


 

 

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 7 +

КОМЕНТУВАТИ

  • P S19 червня 2017 16:26 Відповісти IP:  89.105.227.--- Садовому треба ввести картку львівянина, виставити для інших митні пости і селюкам заборонити вїзд у Львів, хай сидять собі на блок постах і чекають сміття з Львова, яким вони обгадили усе місто
  • Оля19 червня 2017 16:52 Відповісти IP:  46.211.156.--- 100%, рагулі 3асрали Львів, а тепер вима[***]ться, доізджєючі......хай корови пасуть...
  • Активіст19 червня 2017 14:40 Відповісти IP:  93.115.95.--- На Грибовичське звалище тре вивозити сміття! Обладнаний полігон, налагоджена логістіка. Єдина проблєма - необхідно зняти блокування полігону зграєю сволотівських активістів. Та іхніх посіпак у Львівській облраді та прокуратурі. Бо через забаганки кошулинської сволоти політичний сморід від львівського сміття вже розповсюдився на цілу країну. Це ж яка ганьба! Адміністрація президента і Кабінет Міністрів країни не взмозі впоратися з амбітними претензіями якогось дрібного політичного провокатора Русланчика Кошулинського.
  • Рішення?19 червня 2017 14:52 Відповісти IP:  104.223.123.--- Ось, уявимо на хвилинку. Садового скинули. Та обрали на мера дуже патріотичного, не скажу чесного, якусь кошулю. Як там буде з іншими проблемами – невідомо. Швидше за все – хрєново. Але сміттєве питання вирішиться просто і швидко. Жорсткі хлопці – активісти пояснять дохідливо мешканцям Грибович, що іхнє невдоволення непатріотичне, спровоковане “Рукою Москви, агентами Кремля”. Бо у країні війна і є більш нагальні питання, ніж якась там купка сміття. А хто не зрозуміє відразу, тому просто для початку наб’ють морду. А далі і хату спалять. Й газду недалече у тому ж смітті прикопають. Щоби решті зрозуміло було. І усе буде апгемахт. Сміттєвози вервечкою далі будуть стрімити на Грибовичську сміттєву гірку звиклим шляхом. Роками.
  • Малехів19 червня 2017 14:33 Відповісти IP:  89.144.12.--- Місцеві громади у селах Львівської області вже задемонстрували своє суто негативне відношення до ідеї прийому львівських ТПВ на власні землі. І вочевидь нічого не зміниться і далі. Тобто лишається єдиний варіант. Відмінити недолуге рішення про заборону роботи Грибовічського звалища і возити туди ТПВ. Одночасно будувати сміттєпереробний завод у Грибовичах.
  • Каліфорнія19 червня 2017 14:15 Відповісти IP:  78.129.137.--- У Львова бюджет мільярди. Ізраїльтянин Гройсман знущається з полукровки Садового?
  • Хатинка19 червня 2017 14:35 Відповісти IP:  193.90.12.--- Може нарешті на часі припинити дурнувате блокування роботи Грибовічського сміттєзвалища? Чому можна развозити сміття по інших містах України, коли під боком біля Львова є власна сміттярка. Завжди і всюди хтось є проти чогось.
    Якщо Грибовичське сміттєзвалище буде працювати, приймати ТПВ, то до нього буде відповідна увага. У нього будуть вкладатись кошти, очищуватись інфільтрати тощо. Біля Грибович мусить бути побудовано сміттєпереробний завод великої потужності. Який має переро.б.л.яти і поточні львівські ТПВ, і досить швидко зменшувати багаторічну сміттєву гірку. Інакше грибовічська сміттярка, трошки присиплена землею, назавжди лишиться такою собі смердючою прикрасою Малехова.

Загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://pix.my/Yo8xxrhttp://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm