Кабмін пропонує посилити санкції проти Росії

Кабмін пропонує посилити санкції проти Росії

Кабінет Міністрів України затвердив законопроект про внесення змін до закону «Про санкції» і тепер направить його на розгляд Верховної Ради. Відповідне рішення уряд ухвалив на своєму засіданні в середу.

Зокрема, Кабмін пропонує заборонити використовувати на об'єктах критичної інфраструктури програмне забезпечення і телекомунікаційне обладнання держави, щодо якої діють санкції, – пише Українська правда.

Ця ж заборона, на переконання уряду, має стосуватися тих самих продуктів, якщо їх розробила або виготовила компанія, яка є резидентом такої країни, або часткою її статутного капіталу володіє така країна, або та, що контролює компанію в іншій державі, щодо якої запроваджено санкції.

Розробником цього проекту є Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації.

Об’єкти критичної інфраструктури - це відомства та установи, які мають стратегічне значення для економіки, безпеки держави та суспільства.

Причина для розширення дії санкцій, аргументує в.о. голови Держспецзв'язку Олександр Чаузов в пояснювальній записці до законопроекту, – використання такого програмного забезпечення з походженням із держави-агресора є потенційною загрозою національній безпеці та національним інтересам України.

«Вголос»

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram