Результат був визначений фактично на старті гри: спочатку господарі відзначилися завдяки активній грі флангових В'ячеслава Чурко і Сергія Болбата, коли перший ударом головою забив після навісу другого. А через вісім хвилин маріупольці забили вдруге, коли після удару Чурко м'яч зустрівся з головою Ореста Лебеденко і залетів у ворота – 0:2.

«Карпати» у відповідь не змогли створити хоча б один 100-відсотковий момент, щоб відіграти хоча б один гол.

Після перерви команди зіграли у відкритий футбол, не затримуючи м'яч в центрі поля. «Карпати» усіма силами йшли вперед, але спантеличити Рустама Худжамова могли тільки нескладними ударами здалеку. «Маріуполь» же продовжив регулярні флангові випади і під кінець забив третій м'яч: Болбата кинули в прорив, і після виходу тет-а-тет з воротарем Сергій встановив підсумковий результат – 3:0.