Кількість жінок, які хочуть платити за себе на побаченнях, активно зростає - дослідження

Завдяки новому дослідженню з'ясувалося, що за минулий рік значно збільшилася кількість жінок, які хочуть самі платити за себе на першому побаченні.

Про це пише Independent.

Дослідження провів популярний додаток для знайомств і побачень – Badoo.

Результати опитування, в якому взяли участь більше 2 тисяч користувачок додатку у віці від 18 до 30 років, показали, що кардинально змінилося ставлення жінок до фінансових питань на першому побаченні. Зокрема, дослідження встановило, що 65% жінок вважають за краще платити за себе на першому побаченні. Опитування також показало, що понад 70% жінок роблять перший крок, починаючи спілкування з чоловіками, які їм сподобалися.

Результати дослідження прокоментувала психолог і дейтинг-експерт Клер Стотт, яка пов'язує зміни в поведінці жінок на першому побаченні з підвищенням самооцінки:

«Впевненість в собі - це саме та якість, яка підвищує рівень привабливості жінки в очах партнера. Жінки, які виявляють ініціативу і готові самостійно заплатити за свою вечерю в ресторані, безумовно, розцінюються чоловіками, як упевнені в собі і самодостатні. Варто зазначити, що тільки невпевнені в собі чоловіки будуть розцінювати самодостатність жінки, як негативну якість», - зазначила вона.

Водночас, на думку Стотт, побачення сьогодні кардинально відрізняються від традиційного і застарілого формату. Вона зазначила, що нове покоління чоловіків і жінок ходить на побачення набагато частіше, аніж раніше:

«Сьогодні додатки для знайомств популярні і доступні. Тому люди стали частіше ходити на побачення. Якщо чоловік буде дотримуватися застарілого уявлення про те, що за дівчину потрібно платити, він, швидше за все, зіткнеться з емоційним і фінансовим вигоранням. Сучасні жінки розуміють це і не хочуть користуватися чоловіками», - говорить психолог.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram