Кім Чен Ин влаштував святковий прийом, щоб відзначити створення водневої бомби (ФОТО)

Лідер Північної Кореї Кім Чен Ин організував банкет для вчених, які брали безпосередню участь у створенні водневої бомби.

Про це пише Reuters.

Сполучені Штати і їх союзники готувалися до чергового запуску ракет дальньої дії до 69-ї річниці заснування Північної Кореї, але ніяких нових провокацій не було виявлено, в той час як в країні проводилися численні заходи, присвячені святу.

Офіційне північнокорейське інформаційне агентство KCNA повідомило, що Кім Чен Ин влаштував банкет щоб похвалити вчених-ядерників та інших високопоставлених військових і партійних чиновників, які минулої неділі зробили свій внесок у випробування ядерної бомби.

Святкування увінчалися художнім виступом і фотосесією з самим 

KCNA не уточнила, коли був проведений банкет, але аналітики вважають, що він, ймовірно, відбувся в суботу.

На фотографіях опублікованих агентством зображений широко усміхнений диктатор з двома вченими: главою Інституту ядерних озброєнь Північній Кореї Рі Хун Сопом і заступником директора комітету з питань озброєнь правлячої робітничої партії Хонг Сун Му.

Кім Чен Ин похвалив розробників як «лідерів» у досягненні «кінцевої мети створення ядерних сил держави».

«Нещодавнє випробування водневої бомби - велика перемога, яку здобув корейський народ ціною своєї крові, затягуючи ремені у важкий період», - сказав Кім Чен Ин.

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram