«Клуб ділових людей» запрошує налагоджувати бізнес-контакти

22 лютого 2017 року (середа), 10:00 - 14:00 м. Львів, вул. Газова, 36/3, (Почесне Консульство Держави Ізраїль в Західному регіоні України) відбудеться на унікальний захід, де Ви зможете налагодити ділові контакти з великою кількістю керівників та власників бізнесу Вашого міста та інших регіонів України: Києва, Івано-Франківська, Тернополя, Луцька, Рівного та інших.

Захід буде відбуватися під гаслом «Зв'язки вирішують все!», повідомили у прес-службі клубу . Запрошуються керівники і власники бізнесу, котрі зацікавлені у налагодженні контактів з представниками різних сфер бізнесу; представники підприємств в регіоні чи керівники відокремлених підрозділів

КОРОТКА ДОВІДКА:

  • Speed Business Networking – унікальна бізнес-гра Клубу Ділових Людей. За її умовами учасники займають місця за столами по 6-10 людей кожен. Протягом кількох хвилин вони знайомляться, діляться досвідом, налагоджують комунікацію. Потім іде зміна столу.
  • Business Networking Game – ділова гра, покликана сприяти налагодженню контактів між учасниками заходу. Також буде на практиці продемонстровано, що практично будь-які запити/потреби можуть бути задоволені в короткий час через мережу ділових контактів.
Рекомендуємо мати з собою візитні картки (не менше 50 штук).
Рекомендований дрес-код – business casual, офіційно-діловий, діловий вільний.
Рекомендуємо завітати на захід за 10 хвилин до його початку, щоб мати кращу можливість
налагодження ділових контактів.
 
Участь можлива лише за умови попередньої реєстрації або за наявності відповідного запрошення на захід.
Для учасників Клубу Ділових Людей участь вільна. 
Для інших осіб, що відповідають цільовій аудиторії, оргвнесок складає 500 грн.
Якщо Ви не є учасником Клубу та бажаєте долучитись до активностей бізнес-клубу, запрошуємо Вас на чашку чаю/кави в офіс для знайомства.
 
З ПИТАНЬ РЕЄСТРАЦІЇ
Уляна Дорош
Менеджер відділу розвитку Клубу Ділових Людей
+38 098 242 08 08
uliana.dorosh@bc-club.org.ua
-

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram