Авторами голів на стадіоні імені Бориса Пайчадзе стали: Ліонель Мессі (7-ма та 16-та хвилини), Рафінья (44), Луіс Суарес (52) і Педро Родрігес (115) - у каталонців; Евер Банега (3), Хосе-Антоніо Рейіс (57), Кевін Гамейро (72, з пенальті) та українець Євген Коноплянка (81) - у севільців. Коноплянка вийшов на поле у складі «Севільї» на заміну на 68-й хвилині.

Характерно, що перші три голи команди швидко забили безпосередньо після виконання штрафних ударів. Після рахунку 2:1 барселонці сповна продемонстрували свою майстерність і в ігровому плані. Рафінья відзначився після флангового прострілу, а Суарес використав «обрізку» суперників в обороні - 4:1.

Але потім настав час швидких контратак у виконанні «цирульників», які змогли зрівняти рахунок зусиллями Рейіса на 57-й хвилині, Гамейро на 72-й та нашого Коноплянки на 81-й. і все ж «Барселона» вирвала перемогу у додатковий час: на 115-й хвилині м'яч у ворота Бету добив Педро Родрігес.

Таким чином, «Барселона» зіграла у рекордному дев'ятому матчі за Суперкубок УЄФА.

Перемігши, вона здобула трофей уп'яте і зрівнялася за цим показником з італійським «Міланом».