У четвер, 11 березня, київське «Динамо» на власному полі програло «Вільярреалу» у першому матчі 1/8 фіналу Ліги Європи.

У першому таймі «біло-сині» мали нагоди для того, щоб відзначитися у воротах суперника, однак не використали шанси.

На 31-й хвилині іспанці вирвалися вперед. Морено зробив простріл на Торреса. Захисник збірної Іспанії не схибив і відзначився у воротах Бущана.

На початку другого тайму «Вільяяреал» забив вдруге. Знову пробивав Морено, однак голкіпер «Динамо» відбив удар іспанця. На добиванні опинився Альбіоль – 0:2. «Жовта субмарина» здобула переконливу перемогу на виїзді. У наступній грі підопічним Луческу потрібно забивати мінімум два м’ячі та не пропускати.

У «Динамо» було чимало нагод для взяття воріт, однак забити супернику кияни так і не змогли. Матч-відповідь відбудеться в Іспанії через тиждень – 18 березня.