Луценку зроблять персональний інтернет

Президент України Віктор Ющенко підписав Указ „Про Єдину комп’ютерну інформаційну систему правоохоронних органів з питань боротьби зі злочинністю”. Про це proUA повідомили у прес-службі Президента.

Президент України Віктор Ющенко підписав Указ „Про Єдину комп’ютерну інформаційну систему правоохоронних органів з питань боротьби зі злочинністю”. Про це proUA повідомили у прес-службі Президента.

З метою поліпшення координації організаційних, оперативно-розшукових, правових та інформаційних заходів правоохоронних органів щодо боротьби зі злочинністю, підвищення рівня роботи в цій сфері постановляю Президент розпорядився визнати за необхідне створення Єдиної комп’ютерної інформаційної системи правоохоронних органів з питань боротьби зі злочинністю (далі – Єдина комп’ютерна система).

Кабінету Міністрів України забезпечити здійснення заходів щодо створення Єдиної комп’ютерної системи, в тому числі доручено:

- утворення у двотижневий строк Міжвідомчої координаційної групи з питань створення і функціонування Єдиної комп’ютерної системи із включенням до її складу представників Апарату Ради національної безпеки і оборони України, Служби безпеки України, Міністерства внутрішніх справ України, Адміністрації Державної прикордонної служби України, Державної митної служби України, Державної податкової адміністрації України та Генеральної прокуратури України;

- розроблення і подання в чотиримісячний строк зазначеною Міжвідомчою координаційною групою проектів програми створення і функціонування Єдиної комп’ютерної системи та положення про цю Систему;

- вирішення в установленому порядку питань фінансування заходів щодо створення і функціонування Єдиної комп’ютерної системи.

Апарату Ради національної безпеки і оборони України доручено забезпечувати діяльність Міжвідомчої координаційної групи з питань створення і функціонування Єдиної комп’ютерної системи, утвореної Кабінетом Міністрів України.

І-Репортер

 


КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram