Львівська облрада вважає, що Львівська ОДА провокує конфлікт

Львівська ОДА провокує конфлікт з Львівською обласною радою.

Львівська ОДА провокує конфлікт з Львівською обласною радою.

Про це йдеться у заяві прес-служби Львівської облради.

„Приводом стала ситуація з працівником управління з питань внутрішньої політики ЛОДА Дмитром Архиповичем, який 31 січня брав участь в поїздці Голови Львівської обласної ради Михайла Сендака спільно з представниками мас-медіа на завод "Сільмаш". Поїздку було організовано на вимогу колективу заводу. Є відповідне звернення працівників "Сільмашу", у якому Голову обласної ради Михайла Сендака і журналістів запросили на зустріч з колективом. Для поїздки було організовано два мікроавтобуси, кількість місць в яких була обмежена і розрахована виключно на журналістів. Під час зупинки біля заводу, помічник голови Андрій Козак побачив в мікроавтобусі незнайому людину, яка не є журналістом і попросив вийти з автобусу. Працівник ЛОДА не показав жодного посвідчення і вийшов. Але жодної брутальності , як зазначила прес-служба ЛОДА щодо Дмитра Архиповича не було”, ― сказано у повідомленні прес-служби.

У зв’язку з цим прес-служба облради вважає безпідставними звинувачення на адресу голови облради з боку прес-служби ОДА.

„Про яку співпрацю йдеться? Свої заходи адміністрація проводить в закритому режимі і жоден працівник обласної ради не бере участь в цих заходах. А про візити на рівні міністрів я дізнаюсь з газет”, ― наголосив Михайло Сендак у коментарі прес-службі.

Сьогодні прес-служба Львівської ОДА розповсюдила заяву, у якій засудила вчинок голови Львівської обласної ради Михайла Сендака відносно працівника управління внутрішньої політики ОДА під час поїздки на „Львівсільмаш”. У заяві зазначено, що помічник Михайла Сендака Андрій Козак в брутальній формі змусив працівника управління з питань внутрішньої політики ОДА Дмитра Архиповича залишити мікроавтобус, в якому той перебував разом із журналістами.

Як повідомляло агентство, сьогодні голова Львівської облради Михайло Сендак відвідав „Львівсільмаш” у відповідь на звернення від голови профкому ВОСТ "Воля" Петра Онищака та працівників підприємства "Про руйнування та розкрадання на ВАТ "Завод "Львівсільмаш". У зверненні зазначено, "що у процесі так званої санації відбувається розкрадання та руйнування майна. Руйнуються технології і виробництво, а керівники санації не вживають жодних заходів для відновлення платоспроможності підприємства".

Прес-Тайм

 


КОМЕНТАРІ

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram