Про це заявив перший заступник голови ЛОДА Ростислав Замлинський, який очолював цю комісію, пише zaxid.net.

Чиновник запевнив, що під час роботи комісії були скеровані запити у військкомат, департамент соціального захисту ЛОДА та держслужбу у справах ветеранів війни. Відтак комісія отримала підтвердження, що з 83 осіб лише 43 є учасниками бойових дій.

«Щодо решти 40, то спростувати чи підтвердити, чи вони є учасниками бойових дій не видається за можливе, бо відповідь з державної служби, яка, мабуть, є єдиною базою, ще не надійшла», – зазначив  Замлинський.

За його словами, навіть якщо ці 40 людей виявляться не учасниками бойових дій, то все одно зловживань під час виділення землі немає.

«Зловживань не може бути, бо, згідно з земельним кодексом, кожен громадянин має право отримати ту чи іншу земельну ділянку. Якщо громадянин звертається з заявою і до заяви долучає графічний матеріал, що він просить розглянути питання щодо надання йому конкретної земельної ділянки. Під час видання розпорядження перевіряється, що це за ділянка. Видаючи розпорядження, надається право на розробку землеустрою. У цьому випадку усі, хто звернувся, були громадянами України і мали право отримати земельну ділянку», – заявив Замлинський.

Нагадаємо, елітну землю біля озера поблизу Наварії замість учасників Антитерористичної операції отримали бізнесмени. Скандал виник після того, як журналісти одного з видань опублікували списки із 83 претендентів на землю біля Наварії.

Після розголосу цієї інформації голова ЛОДА Олег Синютка заявив, що «був свято переконаний, що надає землю учасникам бойових дій».

Згодом зустрівся з учасниками АТО та доручив провести розслідування.

Після закінчення роботи комісії губернатор планував провести ще декілька зустрічей: з фігурантами скандального списку, а також з громадськими активістами. Саме тоді голова ЛОДА планував оголосити своє остаточне рішення стосовно виділення ділянок біля озера.

 

ІА "Вголос": НОВИНИ