У вівторок, 2 березня, «Манчестер Сіті» з рахунком 4:1 розбив «Вулвергемптон» у 29-му турі англійського чемпіонату.

«Містяни» повторили неймовірний рекорд АЛП. Про це інформує OptaJoe на сторінці в соціальних мережах.

Упродовж останніх 19 матчів команда, за яку виступає українець Олександр Зінченко, жодного разу не поступалась в рахунку упродовж гри.

«Манчестер Сіті» забив на 15-й хвилині, а в середині другого тайму гості рахунок зрівняли. Наприкінці матчу лідер АПЛ ще тричі розписався у воротах суперника.

Досягнення незмінне з далекого 1999 року. Тоді аналогічний рекорд встановив лондонський «Арсенал», однак «Манчестер Сіті» вже у наступному матчі має нагоду перевершити старання «Арсенала».

Команда Гвардіоли не програє вже 21 матч поспіль у всіх турнірах. «Манчестер Сіті» займає першу позицію в чемпіонаті Англії. Відрив від найближчого переслідувача – 15 очок.