Мешканцям Донбасу не потрібен Євросоюз, - опитування

Мешканці окупованих і вільних територій Донбасу мають схожі позиції, розбіжності стосуються статусу ОРДЛО.

Про такі результати дослідження громадської думки по обидва боки лінії фронту на сході України, проведеного німецькими дослідниками з Центру східноєвропейських та міжнародних студій (Zentrum für Osteuropa- und internationale Studien, ZOiS), повідомляє Deutsche Welle.

«Дослідження також показує, що підконтрольний Києву Донбас з деяких питань більше схожий на окуповані території, ніж на на інші частини України», - заявила директорка ZOiS, доктор Гвендолін Зассе (Gwendolyn Sasse).

Зокрема, на підконтрольних територіях Донбасу, як і на неконтрольованих територіях, більшість людей виступають проти приєднання України до Європейського Союзу.

Значні розбіжності у позиціях жителів двох частин Донбасу, однак, стосуються питання майбутнього статусу окремих районів Донецької та Луганської областей - ОРДЛО.

На підконтрольних територіях абсолютна більшість опитаних (64,7 відсотка) виступає за їх входження до відповідних українських областей, тоді як на непідконтрольних територіях 33,1 відсотка респондентів виступає за статус особливої автономії у складі Росії, а 35 відсотків - за статус особливої автономії у складі України.

За інформацією ZOiS, опитування проводилося телефоном з листопада по грудень 2016 року, у ньому взяло участь 1200 осіб.  

«Вголос»

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 2 +

КОМЕНТУВАТИ

 • Факт 31 травня 2017 15:00 Відповісти IP:  82.145.221.--- Їм потрібні копанки, рабство і "смотрящіє".
 • Харків31 травня 2017 13:53 Відповісти IP:  109.87.11.--- Знаю що їм потрібно.
  Їм потрібно, щоб в Україні був такий закон як в Естонії.
  "Нині чинний Закон Естонської Республіки “Про громадянство”, прийнятий у 1995р., містить такі вимоги для одержання естонського громадянства: наявність посвідки на довготривале або постійне проживання; проживання в Естонії на підставі даної посвідки не менше восьми років, з них п’ять – постійно; наявність в Естонії зареєстрованого місця проживання; володіння естонською мовою відповідно до вимог цього Закону; знання Конституції і Закону “Про громадянство”; наявність легального постійного доходу; лояльність до Естонської держави; принесення присяги вірності конституційному ладу Естонії. Знання мови передбачається на рівні В-1, що дозволяє: вміти спілкуватися у більшості повсякденних ситуацій; мати можливість описати власний досвід, події, мрії і цілі, стисло обгрунтувати та пояснити свої позицій і плани; розуміти все суттєве на такі теми як робота, школа і дозвілля; вміти скласти простий текст зі знайомої теми.
  Існують і обмеження у наданні громадянства Естонії.
  У ньому відмовляють, зокрема: особам, які вчинили дії, спрямовані проти Естонської держави та її безпеки!!!!!!!!!!!!!!!!!; перебувають або перебували на розвідувальній службі або службі в органах безпеки іноземної держави!!!!!!!!!!!!!!!!!; служили в
  якості кадрових військовослужбовців у збройних силах іноземної держави!!!!!!!!!!!!; звільнені з них у запас або у відставку!!!;
  їх дружинам, які прибули до Естонії у зв’язку з направленням військовослужбовця на місце служби, зарахуванням у запас або звільненням у відставку!!!!!!!!!!.
  Очевидно, що останні положення були спрямовані проти колишніх працівників спецслужб СРСР і військовослужбовців Радянської Армії, які переважо не підтримували!!!! незалежність країн Балтії, а подекуди й активно їй протидіяли!!!."
  Або хоча б доля судетських німців після звільненн Судетів.. Там також пуло "ополченя" -Судетсько-німецьке ополчення, яке допомогало Райху анексовувати Судети, як і Донбасько-російське або Кримсько-російські "ополчення".

Загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://pix.my/Yo8xxrhttp://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm