Міноборони Польщі: танкової бригади армії США в країні немає

Голова міністерства оборони Польщі Антоній Мацеревич відкинув звинувачення російського військового відомства в тому, що в його країні «по-тихому» була розміщена танкова бригада армії Сполучених Штатів Америки.

Про це повідомляє видання Rzeczpospolita.

«Це просто неправда і вводить в оману уявлення ситуації», - зазначив міністр і назвав позицію Міноборони РФ «несерйозною». Мацеревич уточнив, що в Польщі розміщені кілька американських батальйонів.

Міністр підкреслив, що агресія Росії «тільки посилюється», «щоб виправдати агресію, вона робить помилкові і неправдиві заяви про наші дії, які абсолютно оборонні».

Глава польського оборонного відомства заявив, що своїми діями РФ просто змушує Польщу розмістити в країні в майбутньому американську дивізію, «а може, навіть дві».

Нагадаємо, раніше в Міністерстві оборони Російської Федерації заявили, що США розмістили в Польщі бронетанкову бригаду. Так, офіційний представник військового відомства РФ Ігор Конашенков повідомив, що в Польщу «по-тихому» прибула 2-а бронетанкова бригада США, яка розгорнулася у районі населених пунктів Болеславец, Дравсько-Поморське, Торунь, Сквежіна і Жагань.
 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm