Московський патріархат помолився проти біометричних паспортів під Верховним судом фото

Московський патріархат помолився проти біометричних паспортів під Верховним судом (фото)

Українська православна церква Московського патріархату сьогодні, 26 березня, організувала «молебень» за скасування біометричних паспортів під будівлею Верховного суду України.

Про це сповістила голова правління ГО «Антікорупційній штаб» Галина Янченко.

Активістка каже, що учасники акції вимагали у суддів скасувати біометричні паспорти, тому що це, як зазначено в їх листівках, «точка невозврата».

«Ще й яка точка невозврата! Українцям, яким тепер значно легше відвідати будь-яку Європейську країну, складніше буде вішати на вуха лапшу про «загниваючій запад» і про те, як Україні добре жилось би з «братнім російським народом».

Янченко наголошує, що Кремль зважився на «останній крок в конвульсіях» - за допомогою «кремлівських агентів в рясах» переконувати українців не робити біометричні паспорти.

«В хід ідуть найстрашніші аргументи. Наприклад, серед «небезпек біометричних паспортів», як знову ж пише їхня листівка, - махінації з власністю і стрімкий ріст чорної трансплантології. Зацікавлений в цьому, звичайно, захід, щоб завершити процес «інтеграції до європейської спільноти», - додала Янченко.

Світлина від Галини Янченко.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram