Про це повідомляє Кореспондент.

Плавець з Рівного 21-річний Михайло Романчук завоював золоту медаль на дистанції 1500 метрів вільним стилем на чемпіонаті Європи з плавання на короткій воді.

Михайло повільно почав, але вже після 500 метрів вийшов у лідери і став нарощувати перевагу. У підсумку його час 14:14,59 став новим рекордом України у 25-метровому басейні. Попередній рекорд 14:15,49 Романчук встановив у Сінгапурі у 2016 році.

Романчук майже на 8 секунд зумів випередити головного фаворита - переможця Олімпіади-2016 у Ріо італійця Грегоріо Пальтриньєрі, який проплив дистанцію за 14:22,93 хвилини. Після фінішу італієць відверто не міг повірити в результат українця.

Третє місце з результатом 14:25,66 хвилин завоював норвежець Генрік Кристіансен.

Варто зазначити, що Романчук і Пальтриньєрі розігрували перемогу на чемпіонаті світу в цьому році, але тоді першим став італієць. Після фінішу Романчук заявив, що наступного разу він має намір випередити суперника.