Про це повідомив в.о. начальника відділу техногенної безпеки ДСНС в Одеській області Богдан Хворостенко, передає прес-центр відомства.

Як уточнили рятувальники, пляжі, які відповідають всім вимогам, мають спеціальні паспорти, що видають рятувальники після перевірки. 

«Основні вимоги для видачі дозволу наступні: на пляжі повинен бути мінімум один рятувальний пост і три рятувальники, рятувальне майно. Водолази обстежують дно на предмет різних об'єктів і почистять його», - уточнив він.

Усього 50% міських пляжів отримали відповідні документи. При цьому з 56 пляжів Одеси паспорти отримали тільки 23, хоча сезон стартував ще 1 травня.

«Але у зв’язку з мораторієм на проведення планових перевірок, спеціалісти можуть провести обстеження тільки за письмовою заявою орендаря пляжу. Оскільки з заявою звертаються далеко не всі, в Одесі паспорти мають тільки 50% пляжів, а в області взагалі жоден пляж не має паспорта. А відсутність паспорту свідчить про те, що пляж не готовий до прийняття відпочивальників», - заявив Хворостенко.

Зокрема, в Арцизькому, Балтському, Подільському, Роздільнянському, Захарівська, Ширяївському і ряді інших районів Одеської області не передбачили місця для купання.

За інформацією рятувальників, на воді з початку 2017 року загинули 11 осіб, один з яких - дитина. Двоє пропали безвісти.

У минулому році загинули 84 дорослих і 11 дітей.

 

«Вголос»

 

ІА "Вголос": НОВИНИ