[media=136012,136013,136014,136015,136016,136017,136018] 

Кожен заїзд освітнього табору тривав 7 днів. Упродовж заїзду 70 учасників були об'єднані у рої, які мали хоругви з зображенням покровителя рою – одного з знакових постатей в історії України – та кожного дня змагалися за таборову першість.

У рамках програми освітнього табору «Хорунжий» відбувалися заняття із самозарадності, тимбілдингу та домедичної допомоги. Під час перебування на таборі учасники розширювали світогляд на численних історичних лекціях, гутірках з інформаційної безпеки та заняттях, спрямованих на активізацію громадської діяльності.

Сплав на байдарках, пейнтбол, стрільби на військовому полігоні, інтелектуальні та спортивні ігри – невід’ємна складова духовного та фізичного гарту таборовиків. На стрільбах та грі у пейнтбол учасники «Хорунжого» відпрацьовували техніку поводження зі зброєю, а сплав на байдарках став відтворенням лекцій про історичну складову місця проведення табору (зокрема, переплав річки Турія Данилом Галицьким у 1310 році), а також реконструював сплави періоду козацької доби.

Окрім того, упродовж проведення освітнього табору «Хорунжий» учасники збирались на ранкову руханку, вечірні імпрези та ватри, спілкувались один з одним за допомогою таборової пошти.

Кожен заїзд освітнього табору «Хорунжий» був названий іменем визначного українського державотворця: перший заїзд носив ім'я Петра Болбочана, другий – Тараса Бульби-Боровця, третій – Григорія Перегіняка, четвертий – Василя Івахіва.

Загалом у чотирьох заїздах табору взяли участь 280 юнаків та дівчат з усіх областей України.

 

«Вголос»

ІА "Вголос": НОВИНИ