На Львівщині лелек зустріли майстер-класом ФОТО

На Львівщині лелек зустріли майстер-класом (ФОТО)

У Яворівському національному природному парку на Львівщині повернення лелек зустріли майстер-класом «Пташка із соленого тіста».
зустріч лелек зустріч лелек

Уже традиційно, у рамках природоохоронної акції «Збережи красу весни», напередодні «офіційної дати» повернення лелек на Батьківщину, в еколого-просвітницькому центрі Яворівського НПП відбуваються тематичні екозаходи, повідомили у прес-центрі організації. Дітям важливо пояснити, наскільки кожен з них причетний до відтворення та збереження біорізноманіття рідного краю.

Серед заходів яскравим і цікавим став майстер-клас «Пташка із соленого тіста», який провела народна майстриня України Оксана Маруняк. Учасники майстер-класу, а це шкільна молодь, батьки, вихованці гуртків, дошкільнята, знайшли собі заняття до душі: місили тісто, вирізали пташок, розмальовували готові пташки на свій смак та бажання. Під час свята до національного природного парку «прилетів» лелека, якого встановили на гніздо, розміщене в дендропарку Яворівського НПП, а пташками із тіста та закликами «…летіть соловейки на наші земельки» прикрасили дерева та кущі, що пробуджуються від зимового сну.

 

«Вголос»

 


КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram