Про це повідомила прес-служба НАБУ.

Відповідний обвинувальний акт через прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури направлено до суду, підозрюваного ознайомлено з матеріалами кримінального провадження.

Відповідно до матеріалів досудового розслідування було встановлено, що підозрюваний вчинив розтрату державного майна в особливо великих розмірах, а саме відчужив на користь третіх осіб право грошової вимоги до Державного підприємства «Антонов» на загальну суму понад 16 млн. гривень, чим завдав державі матеріальної шкоди на суму більш ніж 14,5 млн. грн.

Завдяки своєчасному реагуванню і вжиттю заходів забезпечення кримінального провадження (накладення арешту, відсторонення від посади), вдалося перешкодити подальшому відчуженню третім особам вищевказаного майна та виведенню коштів з рахунків.

Наразі НАБУ спільно зі Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою (САП) вживає заходів для повернення державі контролю над вказаними коштами.

Нагляд за досудовим розслідування у формі процесуального керівництва у даному кримінальному провадженні здійснюється прокурорами САП.

Нагадуємо, 18 лютого керівника Державної інноваційної фінансово-кредитної установи було затримано на своєму робочому місці. Зараз підозрюваний перебуває у слідчому ізоляторі.

Довідка. Державна інноваційна фінансово-кредитна установа (ДІФКУ) створена відповідно до постанови Кабінету Міністрів України і є правонаступником майнових прав і обов’язків, в тому числі за договорами про надання інноваційних позик, Державного інноваційного фонду і його територіальних відділень. Метою ДІФКУ є здійснення фінансової підтримки суб’єктів господарювання різних форм власності в рамках державної інноваційної політики. Голова правління Установи та його заступники призначаються на посади та звільняються з посад органом управління майном за погодженням з Кабінетом Міністрів України.

ІА "Вголос": НОВИНИ